Tim Schafer o Brütal Legend

Tim Schafer o Brütal Legend

Tim Schafer o Brütal Legend
marcindmjqtx
04.04.2009 13:46, aktualizacja: 12.01.2016 16:32

Wreszcie za opowiadanie o Brütal Legend wziął się nie kto inny, tylko sam Tim Schafer. Jeśli do tej pory nie rozumieliście pomysłu na świat przedstawiony w tej grze, to być może właśnie ten materiał odpowie Wam na kilka pytań. Mnie pomysł na stworzenie uniwersum inspirowanego okładkami płyt heavy metalowych (oj, dziwne rzeczy się na nich pojawiały...) już dawno powalił na ziemie. Podobnie, jak wykorzystanie w grze rozmaitych typów postaci, które zwykle pałętają się w miejscach koncertów, jako swojej armii (demony nie będą miały łatwo, gdy wpadną w "młyn").

W drugiej części wywiadu Tim skupia się na wkładzie Jacka Blacka w proces twórczy. Początkowo postać Eddiego miała być na nim jedynie wzorowana, ale gdy zobaczył wizję gry od razu zgodził się osobiście zaangażować w projekt. Tim potwierdził również, że Brütal Legend będzie miało tryb multiplayer, który na pewno nie będzie dołączony na siłę.

Chyba nie muszę specjalnie zachęcać Was do obejrzenia tych filmików, ale dodam jeszcze, że pokazane są na nich również krótkie fragmenty z rozgrywki. W tym roku jesień na pewno będzie moją ulubioną porą.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)