The Riftbreaker hitem. Polska gra podbiła Steam

Polski The Riftbreaker okazał się prawdziwym hitem. Steam opublikował listę najlepiej sprzedających się premier października i nie zabrakło na niej miejsca dla produkcji studia EXOR Studios.

The Riftbreaker
The Riftbreaker
Źródło zdjęć: © Steam

The Riftbreaker podbija Steam. Produkcja, za którą odpowiedzialni są ludzie z EXOR Studios okazała się być jedną z najlepiej sprzedających się premier w październiku 2021 roku. Valve opublikowało listę dwudziestu najgorętszych premier tego miesiąca.

Niestety nie znamy dokładnych liczb, które stoją za sukcesem The Riftbreaker. Co więcej, nie wiemy nawet, na którym miejscu w zestawieniu wylądowała gra. Na podstawie danych z serwisu SteamSpy można szacować, że grę kupiły 284 tysiące osób. Lista, którą zdecydowało się udostępnić Valve, wymienia tytuły w losowej kolejności. Jednak sama obecność wśród dwudziestu najlepiej sprzedających się gier powinna być dla twórców powodem do dumy.

Według danych dostępnych na serwisie steamcharts.com The Riftbreaker radzi sobie całkiem dobrze. W okolicach premiery w grę grało maksymalnie 21,5 tysiąca osób jednocześnie. Zainteresowanie spadło dość gwałtownie wraz z początkiem listopada, ale w ciągu ostatniego miesiąca w grze jednocześnie bawiło się średnio ponad 2,2 tysiąca graczy.

EXOR Studios nie mówi jeszcze ostatniego słowa. Gra ma być w przyszłości aktualizowana i mają być to spore zmiany. Obecnie w grze brakuje trybu sieciowego, ale jeśli plany, którymi studio podzieliło się w niedawnym wpisie na Steamie zostaną zrealizowane, już niebawem w grę będzie można bawić się razem ze znajomymi. Tryb kooperacji jest dla twórców priorytetem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.