The Medium trafi na PS5. To już pewne - poznaliśmy datę

The Medium trafi na PS5. To już pewne - poznaliśmy datę

The Medium
The Medium
Źródło zdjęć: © Bloober Team
16.06.2021 11:33

The Medium to z pewnością jedna z najgłośniejszych polskich gier ostatniego czasu. Tytuł ukazał się na premierze na PC i konsolach Xbox, a teraz po kilku miesiącach w końcu trafi również na PS5.

The Medium wzbudziło mieszane uczucia, nawet w naszej redakcji. Nie ma jednak wątpliwości, że gra była długo wyczekiwana i Microsoft miał w swojej ofercie mocny, ekskluzywny tytuł. Plotki o tym, że gra wcześniej czy później pojawi się jednak również na PlayStation, krążyły od jakiegoś czasu.

Dzisiaj już wiemy, że plotka stała się faktem, a Sony potwierdziło, że polski hit trafi również na PS5. Premiera gry będzie miała miejsce 3 września br. Poniżej możecie zobaczyć, jak dzieło Bloober Team prezentuje się na nowym PlayStation. 

The Medium to horror psychologiczny, który swoją premierę na Xboksie i PC miał w styczniu br. Obdarzona niezwykłym darem Marianna ma powracający sen, który nie daje jej spokoju. Szereg niefortunnych wydarzeń prowadzi ją do hotelu Niwa, gdzie musi rozwiązać zagadkę, co (jak ma nadzieję) położy kres dręczącym ją wizjom.

Gra wiele czerpie z klasyków horrorów, takich jak Silent Hill, co ma oczywiście swoje wady i zalety. Na uwagę zdecydowanie zasługuje ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Arkadiusza Reikowskiego oraz Akirę Yamaokę. To tytuł, który na pewno warto "przeżyć" na własnej skórze i wyrobić sobie opinię na jego temat. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)