Twórca Silent Hilla znów daje znać o swoim nowym horrorze

Keiichiro Toyama opuścił likwidowane Sony Japan Studio w grudniu i od razu zabrał się za nową robotę. Założył Bokeh Game Studio i pracuje nad duchowym spadkobiercą legendarnej serii "Silent Hill".

Bokeh Game Studio
Bokeh Game Studio

Już na wstępie Toyama nie pozostawił żadnych złudzeń – chce robić horrory. Ku pewnie nie tylko mojej uciesze. Zdradził przy okazji, że debiut gry studia Bokeh ma być mroczna i korzystać z popularnego w japońskiej mandze motywu "gier śmierci", ale nie zabraknie w nim autorskiej ręki Toyamy.

Teraz zaprezentował nowa, koncepcyjną grafikę. Jeżeli szukacie dodatkowych tropów, wskazujących dokąd zmierza ekipa pod dowództwem Toyamy – macie tu bardzo szerokie pole do popisu. Zachęcam do dzielenia się nimi w komentarzach.

Grafika z niezatytułowanej jeszcze gry Bokeh Game Studio
Grafika z niezatytułowanej jeszcze gry Bokeh Game Studio

 Jeżeli apetyty momentalnie się wam zaostrzyły to mam złe wieści. Na grę trzeba będzie poczekać. Całość zdaje się być na bardzo wczesnym etapie produkcji, a sam Toyama pytany o datę wskazywał na "nie wcześniej niż rok 2023". Dodajmy, że twórca "Silent Hilla" zebrał w Bokeh całkiem solidną ekipę. Miejsce w nowym studiu znaleźli m.in. Junya Okura ("Gravity Rush") czy Kazunobu Sato ("Puppeteer")

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.