Twórca Silent Hilla znów daje znać o swoim nowym horrorze

Twórca Silent Hilla znów daje znać o swoim nowym horrorze

Bokeh Game Studio
Bokeh Game Studio
25.03.2021 13:20

Keiichiro Toyama opuścił likwidowane Sony Japan Studio w grudniu i od razu zabrał się za nową robotę. Założył Bokeh Game Studio i pracuje nad duchowym spadkobiercą legendarnej serii "Silent Hill".

Już na wstępie Toyama nie pozostawił żadnych złudzeń – chce robić horrory. Ku pewnie nie tylko mojej uciesze. Zdradził przy okazji, że debiut gry studia Bokeh ma być mroczna i korzystać z popularnego w japońskiej mandze motywu "gier śmierci", ale nie zabraknie w nim autorskiej ręki Toyamy.

Teraz zaprezentował nowa, koncepcyjną grafikę. Jeżeli szukacie dodatkowych tropów, wskazujących dokąd zmierza ekipa pod dowództwem Toyamy – macie tu bardzo szerokie pole do popisu. Zachęcam do dzielenia się nimi w komentarzach.

Grafika z niezatytułowanej jeszcze gry Bokeh Game Studio
Grafika z niezatytułowanej jeszcze gry Bokeh Game Studio

 Jeżeli apetyty momentalnie się wam zaostrzyły to mam złe wieści. Na grę trzeba będzie poczekać. Całość zdaje się być na bardzo wczesnym etapie produkcji, a sam Toyama pytany o datę wskazywał na "nie wcześniej niż rok 2023". Dodajmy, że twórca "Silent Hilla" zebrał w Bokeh całkiem solidną ekipę. Miejsce w nowym studiu znaleźli m.in. Junya Okura ("Gravity Rush") czy Kazunobu Sato ("Puppeteer")

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)