Tekken 7. Microsoft przypadkiem ujawnił szczegóły dotyczące premier Polski

Tekken 7. Microsoft przypadkiem ujawnił szczegóły dotyczące premier Polski

Tekken 7
Tekken 7
Źródło zdjęć: © Bandai Namco
24.02.2021 17:30

Pojawienie się polskiej pani premier na Turniej Żelaznej Pięści wywołało niemałe poruszenie w sieci. Większość osób przewidywała, że tajemniczą kobietą jest Ciri, jednak najnowszy wyciek informacji ze strony Microsoftu zdradza coś innego.

Przypominamy, że w weekend Bandai Namco zapowiedziało kolejny dodatek do "Tekkena 7", w którym zobaczymy premierkę Polski. Teaser nie zdradził wiele, ale rozbudził wyobraźnie fanów. Chyba większość z nas była pewna, że polską panią premier została Ciri. 

Ta teoria miała za sobą kilka mocnych dowodów, o czym pisał szerzej Paweł Hekman. Okazuje się jednak, że nie tak brzmi imię nowej bohaterki "Tekkena". Na stronie Microsoftu przez chwilę dostępne były informacje na temat 18 DLC i chociaż do tej pory zostały już usunięte, to internautom udało się skopiować treść:

"Tajemnicza kobieta, która szybko doszła do władzy w Polsce. Premier Krystyna dołącza do Turnieju Żelaznej Pięści, aby przejąć kontrolę nad Mishima Zaibatsu dla swojego kraju. Ma jednak również osobiste motywy związane z rodziną Mishima".

A więc nie Ciri, a Krystyna. Jednak podobieństwo do bohaterki sagi Wiedźmina raczej nie jest przypadkowe, zwłaszcza że CD Projekt RED i Bandai Namco współpracowały dość blisko na przestrzeni ostatnich. Przypominamy, że to Geralt m.in. trafił na okładkę "Soul Calibur VI". 

Czy możliwe, by Ciri pojawiła się pod fikcyjnym imieniem, jako premier Polski? Pozostaje nam czekać na więcej szczegółów dotyczących najnowszego dodatku. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)