Nowa postać w Tekken 7 to "premier Polski". Jest oficjalny zwiastun kolejnego DLC

Tekken 7 z nową postacią
Tekken 7 z nową postacią
Źródło zdjęć: © YouTube | Bandai Namco
Arkadiusz Stando

21.02.2021 10:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Takiej zapowiedzi chyba nikt się nie spodziewał. Bandai Namco poinformowało o nowym DLC, które umożliwi nam udział w bijatyce jako... fikcyjna premier Rzeczpospolitej Polskiej. Postać pojawi się już na wiosnę 2021 roku.

Na kanale youtube'owym Bandai Namco Entertainment America pojawił się krótki zwiastun nadchodzącego DLC do gry Tekken 7. Zapowiedź została przedstawiona podczas imprezy Japan Fighting Game Publishers Roundtable #2. Na udostępnionym wideo widzimy nową kobiecą postać, która wkrótce trafi do ostatniej odsłony Tekkena.

Jest nią premier Polski. Oczywiście jest to postać fikcyjna, chociaż jak informował Katsuhiro Harada, Japończyków zainspirowały kobiety, które w rzeczywistości obejmowały stanowisko premiera RP. Niesamowite, że przedstawiciele Bandai Namco interesują się historią naszego kraju. Podobno w dopracowaniu postaci miała pomóc także Polska Ambasada. Co ważne, wygląd postaci nie był wzorowany na żadnej z byłych premier Polski.

Jednakże postać dziwnie przypomina Ciri znaną z gry "Wiedźmin III". Oczywiście o bezpośrednim powiązaniu z wiedźminką nie było mowy, ale kolor włosów, fryzura oraz rysy twarzy są dziwnie podobne. Postać posiada również bliznę na tym samym policzku, co Ciri.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)