„Switch domem indyków”? To sprawdźcie 10 najlepiej sprzedających się tytułów niezależnych na tej platformie

Strona główna„Switch domem indyków”? To sprawdźcie 10 najlepiej sprzedających się tytułów niezależnych na tej platformie
22.03.2019 11:15
„Switch domem indyków”? To sprawdźcie 10 najlepiej sprzedających się tytułów niezależnych na tej platformie
Adam Piechota
Adam Piechota

Jeśli któregoś jeszcze nie nadrobiliście, już macie pomysł na weekend.

bEJHpGZh

Hasełko z tytułu to żaden żart. Wydaje mi się, że przez dwa lata zdążyłem to w różnych kontekstach napisać już kilkadziesiąt razy. Mobilność platformy Japończyków plus potop, który co tydzień zalewa eShopa, czynią z niej mój pierwszy wybór, jeśli mowa o jakimkolwiek indie. To właśnie Pstryczek spowodował narodziny eSzperacza. Bo gdy w rzeczy bieżące można szarpać w tramwaju lub przerwie od pracy na etat, chęć szukania coraz to dziwniejszych, ciekawszych a mniej znanych produkcji rodzi się sama. Ale dziś już Was do tego nie trzeba przekonywać - wiecie sami.

325383730934069212
bEJHpGZj

Ale jak to „bez zaskoczeń”? A dwie części Overcooked, a Golf Story, a na pewno nieznane większości Graceful Explosion Machine to co? Standardy? Nawet cztery mniej oczywiste tytuły w „całościowym top 10” stanowią spore zaskoczenie. Najważniejsze jednak jest to, że jako osoba, która ograła stąd wszystko, z czystym sumieniem mogę zaproponować Wam każdą grę z listy. Ze szczególnym uwzględnieniem - nikogo nie zaskoczę chyba - Hollow Knighta i Celeste, bo to u mnie prawdziwe „dziesięć na dziesięć”.

Udostępnij:
bEJHpHaf