Steam Next Fest rusza niebawem. Setki gier do sprawdzenia za darmo

Steam Next Fest rusza niebawem. Setki gier do sprawdzenia za darmo

Steam
Steam
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
20.09.2021 12:40

Steam Next Fest rusza w przyszłym tygodniu. To druga taka okazja w tym roku. W ramach akcji dostępne będą setki gier, w których wersje demo będziemy mogli zagrać za darmo.

Steam Next Fest, to festiwal, w ramach którego gracze otrzymają całą masę wersji demonstracyjnych gier. Dema, jak to dema, będą oczywiście dostępne za darmo. Mowa tu o kilkuset produkcjach, które będziemy mogli sprawdzić w przyszłym tygodniu.

Druga edycja tegorocznego Steam Next Fest odbędzie się w dniach 1 - 7 października. W tym czasie udostępnione zostaną liczne wersje demonstracyjne gier, na których premierę musimy jeszcze poczekać. Mimo to, już teraz będzie można sprawdzić ich próbki. Na oficjalnym zwiastunie wydarzenia pojawiło się już kilka tytułów, które mogą wzbudzić duże zainteresowanie.

Jedną z nich z pewnością jest The Last Campfire, czyli gra przygotowywana przez autorów No Man's Sky. Poza tym zaprezentowano kilka mniejszych produkcji, takich jak na przykład gry karciane Mahokenshi, Inscryption i Primateria. O tym, jakie gry poza już wymienionymi trafią w ręce graczy, w ramach festiwalu Steam Next Fest, przekonamy się już za nieco ponad tydzień.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)