Star Citizen. Najdroższą grę świata przetestujecie za darmo

O procesie powstawania Star Citizen można napisać kilka książek, nakręcić kilka seriali, a i tak nie wyczerpiemy materiału źródłowego. Mowa bowiem o grze, na którą fani wydali już ponad 380 milionów dolarów.

Star Citizen
Star Citizen

21.08.2021 09:20

Pomysł wyjściowy na Star Citizen był banalny w swej prostocie – stworzyć idealny symulator astronauty. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Dowód? Gra powstaje od 9 lat i końca produkcji nie widać. Twórcy, borykając się z notorycznymi problemami, wpadli na idealne rozwiązanie. Poprosili graczy o wsparcie. A ci, wierząc w sukces Star Citizen, sypnęli przysłowiowym groszem. Efekt? Ponad 380 milionów dolarów zebranych na niekończącej się zbiórce. Powiedzieć kosmos, to nie powiedzieć nic.

Twórcy co jakiś czas podsycają wiarę graczy w Star Citizen, wrzucając zapowiedzi kolejnych trybów albo zapewniając, że w grze pojawi się m.in. Gillian Anderson, Henry Cavill, Gary Oldman czy Mark Hamill.

Co jakiś czas udostępniają poszczególne tryby gry do przetestowania za darmo. Tak jest i tym razem. W Star Citizen można pograć bezpłatnie od teraz do 27 sierpnia. A dokładnie w wersję alpha o numerku 3.14.

Wydarzenie, które przygotowali twórcy nazywa się Free Fly i pozwoli na sprawdzenie sześciu statków kosmicznych. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie Star Citizen.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.