Kiedy kampania do Star Citizena? Nieprędko. Zaskoczenie: 0

Star Citizen
Star Citizen

25.12.2020 15:33, aktual.: 03.03.2022 00:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na tym etapie zaskoczeniem byłoby chyba to, gdyby coś w tej grze w końcu się ukazało i działało jak trzeba.

Dla oczekujących na "Squadron 42" - czyli kampanię single player do gry "Star Citizen" - odpowiedzialny (he he) za projekt Chris Roberts nie ma dobrych wiadomości. W aktualizacji, umieszczonej na oficjalnej stronie studia, informuje on, że przed projektem jeszcze sporo czasu. Z tego powodu podjęto decyzję o rezygnacji z prezentowania "Squadron 42" w najbliższym czasie.

Lepiej jest traktować "Squadron 42" jako pięknie zapakowany prezent pod choinką, na otwarcie którego czeka się z ekscytacją, nie wiedząc, co jest w środku, poza tym, że jest to coś wspaniałego. Z tego powodu zdecydowałem, że lepiej nie pokazywać rozgrywki ze "Squadron 42" publicznie ani nie mówić o dacie wydania dopóki nie będziemy blisko zakończenia prac i będziemy przekonani, że wiemy ile czasu potrzeba, by zapewnić grze odpowiednio wysoką jakość.

Napisał Roberts.

Wygląda więc na to, że na premierę "Squadron 42" poczekamy jeszcze sporo. Nic nie wskazuje na to, by gra miała się ukazać w przyszłym roku. Czytając słowa Robertsa można wręcz odnieść wrażenie, że i myślenie o 2022 może być w tym kontekście zbyt optymistyczne.

No ale czy kogokolwiek to jeszcze dziwi?

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także