Assassin's Creed za darmo. Ubisoft rozdaje trzy gry

Assassin's Creed za darmo. Ubisoft rozdaje trzy gry

Assassin;s Creed Chronicles India
Assassin;s Creed Chronicles India
Źródło zdjęć: © Steam
09.11.2021 14:00

Assassin's Creed za darmo. Aż trzy gry z serii o asasynach dostępne są za darmo z okazji 35. urodzin Ubisoft. Trzeba się spieszyć. Promocja nie potrwa długo.

Ubisoft świętuje 35. urodziny. Z tej okazji przygotowano prezent dla fanów jednej z najpopularniejszych serii producenta. Assassin's Creed Chronicles Trilogy dostępne jest za darmo na Ubisoft Connect PC. Promocja będzie dostępna tylko przez ograniczony czas.

Z okazji 35. urodzin, Ubisoft przygotował niespodzianki dla graczy. Jedną z nich jest darmowy pakiet trzech gier Assassin's Creed Chronicles Trilogy. Aby odebrać darmowe produkcje, należy odwiedzić oficjalną stronę Ubisoftu. Po potwierdzeniu, że chcemy odebrać grę na Ubisoft Connect PC, będziemy musieli się zalogować.

Czasu na odebranie darmowych gier z serii Assassin's Creed jest niewiele. Promocja trwa od godziny 10:00 9 listopada 2021 do godziny 11:00 12 listopada 2021.

Na stronie Ubisoftu zapowiedziano też kolejne prezenty, które otrzymają gracze. Na ten moment nie wiadomo jednak, jakie będą to podarunki ani kiedy dokładnie zostaną ogłoszone. Widać jednak, że będzie kilka okazji, by nieco rozszerzyć swoją kolekcję. Niezależnie od tego, czy mowa o darmowych grach, przedmiotach w grach czy też rabatach na produkcje Ubisoft.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)