Ruszyło 15 dni darmowych gier w Epic Game Store. Dzień 1 - Cities: Skylines

Strona głównaRuszyło 15 dni darmowych gier w Epic Game Store. Dzień 1 - Cities: Skylines
17.12.2020 17:04
Cities: Skylines
Cities: Skylines
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

To nie pierwszy raz, gdy Epic Games Story rozpieszcza graczy/psuje rynek (wybrać jedno), rozdając masowo darmowe gry. Do tych wydawanych co tydzień gratisów chyba wielu zdążyło się przyzwyczaić, ale podczas świątecznej bonanzy takich gier będzie aż 15.

Od 17 grudnia do 1 stycznia Epic Games Store będzie codziennie rozdawał darmowe tytuły. "Cities: Skylines" to pierwsza gra, jaką EGS postanowił przekazać nam za darmo. Wystarczy mieć konto w serwisie i kliknąć w ten link.

Wedle "przecieków" (będących pewnie tylko wytworem czyjejś fantazji), wśród darmowych gier mamy zobaczyć "Wiedźmina 3", "Dying Light", "Far Cry 5", "Assassin's Creed Origins", "Borderlands 3" i inne mocne tytuły z ostatnich kilku lat. Cóż, sądzę, że po "Cities: Skylines" na start warto chyba zmienić nastawienie - i przypomnieć sobie, że fajnie jest dostać za darmo nie tylko grę spod znaku AAA.

Przez okres przed- i poświąteczny zbierzemy łącznie 15 tytułów. Idealnie się to zgrało z sytuacją krajową. Nie dość, że niebawem ustawowe wolne, to jeszcze kilkanaście dni świeżo ogłoszonej kwarantanny narodowej. Do 17 stycznia będziemy z grubsza siedzieli w domach, więc jeśli chodzi o plany na Nowy Rok, to trzeba znów przypomnieć nadużywanego mema ze słynnym "Tomb Raider" i rzec: "Będę grał w grę".

Ale, ale - darmówki to nie wszystko. Możemy - w starym stylu - kupić grę za pieniądze. Epic Games Store obiecuje obniżki nawet o 75 proc. Listę znajdziemy pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)