Skyrim z trybem multiplayer na PC. Wreszcie jest to możliwe

Skyrim Tohether Reborn
Skyrim Tohether Reborn
Źródło zdjęć: © Nexus Mods

11.07.2022 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Skyrim Together Reborn jest już dostępny do pobrania za pośrednictwem witryny Nexus Mods. Tym sposobem w The Elder Scrolls V: Skyrim pojawia się trym multiplayer. Mod cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony graczy.

Mod Skyrim Together Reborn już dostępny

Tryb multiplayer w The Elder Scrolls V: Skyrim? Czemu nie! Od teraz jest to możliwe za sprawą wyjątkowej modyfikacji. Skyrim Together Reborn zadebiutował 8 lipca na platformie Nexus Mods. Tym sposobem możliwe staje się prowadzenie rozgrywki ze znajomymi (maksymalnie 8 graczy).

Olbrzymie zainteresowanie modyfikacją

Zainteresowanie modyfikacją jest olbrzymie. Liczby mówią same za siebie. W momencie pisania publikacji, licznik wskazuje, że Skyrim Together Reborn ma na swoim koncie 56 tys. unikalnych pobrań oraz 83 tys. ogólnych. A licznik stale rośnie.

Ważne informacje na temat Skyrim Together Reborn

Modyfikacja Skyrim Together Reborn jest dostępna wyłącznie na PC. Pobierzemy ją ze strony Nexus Mods (link znajduje się powyżej). Modyfikacji nie uruchomimy wszędzie. Twórcy informują, że wspierają jedynie "Special Edition oraz Anniversary Edition", czyli mowa o wersji gry 1.6. Należy mieć świadomość tego, że mod dopiero co zadebiutował, więc nie jest wolnych od mniejszych i większych błędów. Warto je raportować.

Modyfikacje kluczem do sukcesu

Inną modyfikacją, która budzi ogromne zainteresowanie, jest Fallout: London. Wszystko ze względu na jej rozmiar, bowiem ten mod przypomina bardziej pełnoprawne (nieoficjalne) DLC do Fallouta 4. Co prawda, premiera jeszcze nie nastąpiła, jednak projekt zyskał olbrzymi rozgłos. Ba! Nawet Bethesda jest zachwycona.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)