Skyrim na Unreal Engine 5. Tak mógłby wyglądać

Rzeczna Puszcza, Skyrim, Unreal Engine 5
Rzeczna Puszcza, Skyrim, Unreal Engine 5
Źródło zdjęć: © ArtStation Christian Gomm

30.12.2021 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Skyrim na Unreal Engine 5 mógłby robić ogromne wrażenie. Jeden z fanów, Christian Gomm, przygotował już kilka lokalizacji znanych z piątej odsłony The Elder Scrolls. Tym razem padło na Rzeczną Puszczę.

Skyrim na Unreal Engine 5 mógłby wyglądać zdumiewająco. Ta kultowa gra doczekała się już wielu odsłon, żadna jednak nie wyglądała tak dobrze, jak na pracach Christiana Gomma. Wykorzystanie najnowszej wersji Unreal Engine do odtworzenia lokacji znanych ze Skyrim nadało im naprawdę wyrazistego klimatu.

Dzieło Christiana Gomma można obejrzeć w formie wideo udostępnionego na jego kanale na YouTube, ale nie tylko. Mężczyzna wyniki swojej pracy prezentuje też na swoim profilu w serwisie ArtStation. Najnowsze obrazy pokazują Rzeczną Puszczę w różnych odsłonach.

Jak widać, najnowsza wersja Unreal Engine jest w stanie wygenerować doprawdy atrakcyjny dla oka obraz. Być może Bethesda zdecyduje się w przyszłości na wydanie remake'u The Elder Scrolls V: Skyrim.

Jeśli kiedyś do tego dojdzie, deweloperzy raczej nie skorzystają przy tym z Unreal Engine 5, a z autorskich narzędzi. Pytanie, czy fani nie woleliby w końcu dostać szóstej części tej kultowej serii RPG.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)