Bethesda zachwyca się Fallout: London. Twórcy dostali ofertę pracy

Bethesda zachwyca się Fallout: London. Twórcy dostali ofertę pracy

Fallout: London
Fallout: London
Źródło zdjęć: © YouTube
02.07.2022 12:21, aktualizacja: 02.07.2022 18:54

Fallout: London jest niezwykle ambitną modyfikacją do Fallouta 4. Rozmiar i zawartość tego projektu czynią go bardziej pełnoprawnym DLC. Bethesda dostrzegła olbrzymi talent twórców i chce współpracy.

O Fallout: London słów kilka

Fallout: London to niezwykle rozbudowany projekt, będący modem do gry Fallout 4. Olbrzymi rozmach przedsięwzięcia czyni go bardziej nieoficjalnym DLC. Parę dni temu twórcy opublikowali zwiastun postapokaliptycznej przygody, której akcja została osadzona w zniszczonej przez wojnę nuklearną Wielkiej Brytanii. Zapowiedź została całkiem ciepło przyjęta przez internautów, na co wskazują komentarze pod materiałem.

Internauci zabrali głos
Internauci zabrali głos© YouTube

Bethesda zachwycona projektem

Nie tylko gracze dostrzegają potencjał. Projektem zainteresowała się Bethesda. Twórcy modyfikacji, na łamach mediów społecznościowych, opublikowali wyjątkowe oświadczenie. Wszystko wskazuje na to, że Bethesda "zwerbowała" do swoich szeregów głównego doradcę do spraw technicznych w Fallout: London, którym jest Ryan Johnson. Podobną propozycję otrzymał główny projektant, Dean Carter, który mógł trafić do brytyjskiego oddziału firmy, gdzie wykorzystałby swój talent przy Fallout 76. Odmówił.

Fallout: London ważniejszy

Główny projektant chce skupić się na dokończeniu modyfikacji, przy której intensywnie pracował przez kilka lat. Twórcy uspokajają - odejście doradcy technicznego nie wpłynie na kształt Fallout: London, bowiem wszystkie kluczowe informacje zostały spisane. Premiera zapowiedziana jest na rok 2023.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)