Monster Hunter Rise: Sunbreak. Miliony sprzedanych kopii

Monster Hunter Rise: Sunbreak. Miliony sprzedanych kopii

Monster Hunter Rise: Sunbreak
Monster Hunter Rise: Sunbreak
Źródło zdjęć: © Steam
05.07.2022 15:04

Dodatek Monster Hunter Rise: Sunbreak okazał się ogromnym hitem. Capcom ma powód do świętowania, a w zasadzie nawet dwa powody. Podstawowa wersja gry sprzedała się w milionach egzemplarzy, podobnie jak samo rozszerzenie.

Dodatek do gry Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise: Sunbreak to olbrzymi dodatek do podstawowej wersji gry, wprowadzający sporo nowej zawartości. Premiera odbyła się 30 czerwca bieżącego roku. Produkcja trafiła na komputery osobiste (Steam) oraz Switch. Twórcy postanowili pochwalić się wynikami sprzedaży, jakie osiągnęły te dwa tytuły. Polowanie na gigantyczne potwory skrada serca graczy na całym świecie.

Miliony sprzedanych egzemplarzy

Podstawowa wersja gry, od momentu swojej premiery, rozeszła się w liczbie ponad 10 mln sprzedanych kopii na całym świecie. Natomiast rozszerzenie Monster Hunter Rise: Sunbreak wykręca wynik na poziomie 2 mln. To bez wątpienia olbrzymi sukces. Capcom nie zapomina o zaangażowaniu społeczności. Twórcy zapowiedzieli, że 7 lipca w ręce graczy trafi nowa, darmowa zawartość. Mowa o dwóch pakietach przedmiotów.

Seria Monster Hunter

Tak samo imponują liczby, jeśli mowa o całej serii Monster Hunter. Ta bowiem (stan na dzień 5 lipca 2022 roku) rozeszła się w liczbie 84 mln egzemplarzy. Rekordzistą jest pozytywnie przyjęty przez graczy Monster Hunter: World. 21 mln kopii mówi samo za siebie.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)