Zmien skórke
Logo Polygamii

Skoro w The Crew 2 ścigamy się w zasadzie wszystkim, to dlaczego i nie poduszkowcami?

Co najważniejsze - dedykowane im DLC będzie darmowe.

Nie było jednej poprawnej odpowiedzi na to, czy The Crew 2 jest okej. Niektóre portale się zachwyciły różnorodnością, niektórym zebrało się na wymioty przez model jazdy, inni – w tym także ja – pozostali gdzieś pomiędzy. No ale bez wątpliwości ostatnia uberpiaskownica Ubi jest niezłą platformą pod ich ulubione „gry-usługi”. I dopóki utrzymują wokół niej zainteresowanie darmowymi rozszerzeniami (bo planowo bezpłatnych niespodzianek miało być przynajmniej kilka), będę o tym pisał z entuzjazmem. Jeżeli zatem nadal jeździcie ulicami Stanów od czasu do czasu, przygotujcie się na… odrobinę ochłody. O ile lubicie wodne dyscypliny w tej grze.

I choć same poduszkowce nie są czymś absolutnie nowym w The Crew 2, dopiero wraz z dodatkiem Gator Rush doczekają się dedykowanej dyscypliny, własnych wydarzeń oraz tras (to ostatnie szczególne serduszkuję, bo tory to największy plus całej produkcji). Nowymi maszynami pośmigacie po wszystkich podmokłych zakątkach mapy. Ale nie tylko nimi – łącznie dodatek oferować będzie 20 nowych wydarzeń dla kilku klas pojazdów. Ponadto nowy poziom trudności wyścigów (Ace) i tona świeżego lootu. Słowem – dobry powód, by wykręcić kolejne dziesięć (lub więcej) godzinek w wirtualnych, zminiaturyzowanych Stanach Zjednoczonych.

Gator Rush pobierzemy 16 września. Oby tak dalej. Następne darmowe „coś” w grudniu. A w międzyczasie, wiadomo, powrót prawdziwego króla gatunku, Forzy Horizon 4.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marrond
Użytkownik

The Crew nie potrzebuje poduszkowcow tylko modelu jazdy ktory nie ssie…

Popularne wpisy

Popularne Gry