Zmien skórke
Logo Polygamii

The Crew 2 będzie oferować nową zawartość nie tylko płacącym

Ubisoft przyjmuje modną ostatnio taktykę nagradzania graczy darmową zawartością po premierze.

Od zaplanowanej na 29 czerwca premiery The Crew 2 dzieli nas jeszcze kilka tygodni. Co absolutnie nie przeszkadza jego twórcom mówić już o dalszej wizji rozwoju. Na szczęście nie o zawartość Season Passa chodzi. Przede wszystkim mowa tu o dodatkach dla tych, którzy nie chcą dopłacać do gry. Wydawca ustalił, że co miesiąc pula dostępnych pojazdów będzie zwiększać się o dwa.

Poważniejsze aktualizacje mają nadciągać zaś co kwartał. Będą oferować nowe tryby i opcje, a pierwsza ukaże się już we wrześniu. No i, rzecz jasna, większą pulę pojazdów. Gator Rush umożliwi nam ściganie się poduszkowcami na bagnach i w tropikach. W przyszłości spodziewać się można też choćby trybu PvP.

Season Pass będzie z kolei zawierać trzy nowe maszyny oraz możliwość wcześniejszego dostępu do tych dostarczanych w aktualizacjach. Można spodziewać się też mikropłatności, bo w pakiecie będzie też 20% zniżka na zakupy w growym sklepie. Zdaniem twórców nie będą jednak zbytnio zaburzać balansu rozgrywki.

Przy okazji potwierdzono też – co raczej chyba nie jest specjalnie zaskakujące – zakończenie aktualizacji do pierwszej odsłony.

Krzysztof Kempski

 

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry