Cześć The Crew 2, masz fajne auta zmieniające się w samoloty. Ale GTA Online będzie mieć je wcześniej

Cześć The Crew 2, masz fajne auta zmieniające się w samoloty. Ale GTA Online będzie mieć je wcześniej

Cześć The Crew 2, masz fajne auta zmieniające się w samoloty. Ale GTA Online będzie mieć je wcześniej
Maciej Kowalik
09.10.2017 10:15

Nie tak wcześnie jak kapitalne wyścigi z Soniciem w roli głównej, ale zawsze.

Motory, samochody, samoloty, motorówki, śmigłowce, skydiving i więcej rodzajów lokomocji w jednym wyścigu? Do pewnego miejsca wyliczanka pasuje też do zapowiedzianego na marzec The Crew 2. Ale dotyczy nie tyle nowej gry, co po prostu kolejnego dodatku do GTA Online. Nowego zestawu kaskaderskich wyścigów, w których wehikuły będą zmieniać się "w locie".

Tak, to kolejny wpis z cyklu "Rockstar kopiuje i wrzuca do GTA Online". Choć oczywiście nie mówię całkiem serio. Ale jednak nie da się nie zauważyć, że autorzy GTA lubią uszczknąć pomysłów od konkurencji, by doprawić nimi swoją, znoszącą złote jaja kurę. Zresztą kopiuje nie tylko od innych. Wszak nazwanie jednego z dodatków Smuggler's Run nie było przypadkowe.

Transform races trafią do GTA Online jeszcze w tym miesiącu. I pewnie będą fajne, ale jeśli ta idea Wam podchodzi, to pozwólcie, że przypomnę niedocenioną perełkę ze stajni Segi - Sonic & All-Stars Racing Transformed. Ultraszybkie wyścigi, w których transformacja pojazdów jest fundamentem zabawy i naprawdę dodaje jej kopa. Szalona gra, której poświęciłem kilka słów dawno temu

A teraz widzę, że jest dostępna na liście tytułów z poprzedniej generacji kompatybilnych z Xboksem One, więc nie trzeba nawet targać pod tv starszej konsoli.

Transform races to najkonkretniejsza zapowiedź Rockstar, bo zagramy już niedługo, ale nie wyczerpuje tematu nowinek zmierzających do GTA Online. Pojawią się dwa nowe tryby, w tym powietrzne pojedynki w Dogfight. No i rzecz jasna nowe pojazdy.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)