Sir Daniel Fortesque kolejnym dowodem na to, że Sony spodobało się odgrzewanie kotletów

Strona głównaSir Daniel Fortesque kolejnym dowodem na to, że Sony spodobało się odgrzewanie kotletów
11.12.2017 09:19
Sir Daniel Fortesque kolejnym dowodem na to, że Sony spodobało się odgrzewanie kotletów
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Powrót MediEvil to nie jedyna wiadomość w tym temacie w ostatnich dniach.

bEUKIeid

To że jakieś parcie na powrót akurat tej marki było, stawało się jasne przy każdej sugerującej go plotce. Wystarczył kawałek poziomu odtworzony przez fana i starsza część graczy niemal straciła rozum. I wreszcie jest. Na weekendowym PSX 2017, firma przestała igrać z uczuciami graczy i zapowiedziała co miała zapowiedzieć.

MediEvil - PSX 2017: Teaser Trailer | PS4

MediEvil powróci w przyszłym roku i tak się fajnie składa, że wydarzy się to 20 lat po debiucie gry na PSX. Nie pokazano wiele, ale Shawn Layden twierdzi, że o jakość remastera możemy być spokojni.

bEUKIeif

Wtóruje mu filmik z innego projektu. Porównanie trzech wersji Shadow of the Colossus, które pokazuje znaczący postęp graficzny przy wersji na PS4.

Shadow of the Colossus - PSX 2017: Comparison Trailer | PS4

Pamiętacie pewnie, że remaster Patapona na PS4 nazwaliśmy w naszej recenzji niegrywalnym z uwagi na laga, niedopuszczalnego w tego typu grze. Ale sprzedaż najwidoczniej nie była fatalna, bo sony zapowiedziało na przyszły rok remaster części drugiej.

A kończąc tematy "kuchenne" - do sposobu, w jaki Sony odgrzało Wipeouty w ramach Wipeout Omega Collection trudno się przyczepić. A firma wcale nie zamierza spoczywać na laurach. Gra niedługo wzbogaci się o obsługę PS VR. I co miłe - wsparcie dla gogli będzie dodane w darmowej aktualizacji.

Maciej Kowalik

Udostępnij:
bEUKIeip
Komentarze (2)
bEUKIejb