Shenmue III, Epic Games Store i gracze odcinek…

Shenmue III, Epic Games Store i gracze odcinek…

Shenmue III, Epic Games Store i gracze odcinek…
Bartosz Witoszka
06.09.2019 20:10

…miejmy nadzieję, że już ostatni. Twórcy zdradzają szczegóły odnośnie zwrotów.

W poprzednich wpisach o Shenmue 3 na Polygamii przewijał się w zasadzie jeden temat - premiera gry. Po początkowym “będzie jak będzie zrobione”, płynnie przeszliśmy do “premiera w tym roku, to nie jest dobry pomysł, bo...“. W międzyczasie ustalone dokładną datę premiery - popartą obietnicą samego twórcy, Yu Suzukiego - ale i tak grę przesunięto o dwa miesiące

Teraz jednak przyszedł czas na zmianę tematu; po tym, jak Koch Media rozpoczęło współpracę z Epic Games, Shenmue 3 (wydawane przez niemiecki koncern) w wersji na PC stało się grą na wyłączność na platformie twórców Fortnite. Oczywiście była to tylko roczna wyłączność, ale gracze poczuli się oszukani, bowiem w trakcie zbiórki na Kickstarterze, twórcy obiecali, że gra pojawi się na Steamie. Z oczywistych względów nie mogą spełnić tej obietnicy, dlatego Tim Sweeney zdecydował się na pokrycie wszystkich kosztów związanych z ewentualnymi zwrotami.

Obraz

Co ważne, zwrot przysługuje tylko osobom, które wybrały wersję na PC jeszcze w trakcie trwania zbiórki na Kickstarterze i nie interesuje ich wydanie konsolowe.

Miejmy nadzieję, że ostatecznie rozwiąże to całą sprawę i premiera gry, która przewidziana jest na 19 listopada tego roku przebiegnie już bez większych problemów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)