Zmien skórke
Logo Polygamii

Nie zgadniecie! Shenmue 3 opóźnione po raz kolejny

I na co były obietnice?

Ha! A zatem mogę się pastwić! Bo jak ostatnio Yu Suzuki mówił o dacie premiery, zarzekał się, że ta sierpniowa jest finalna. Tymczasem Shenmue jak to Shenmue – zawsze woli sprawdzić wytrzymałość psychiczną swoich fanów. Szczęśliwie, (na razie przynajmniej!) mówimy o małej obsuwie. Zamiast 27 sierpnia – 19 listopada. Z sezonu luźnego, przyjaznego japońszczyźnie (wakacje często ostatnio należały do Yakuzy) w sam środek jednego z największych pól bitwy w historii tej branży. Bo to przecież najprawdopodobniej ostatnia jesień tej generacji konsol. Czas gigantów. Tydzień po Death Stranding! Po co wydawać jakiekolwiek gry po Death Stranding?

Deep Silver (wydawca) i Yu Suzuki obiecują, że to najostatniejsze opóźnienie ze wszystkich.

Gra jest prawie gotowa. Potrzebuje jeszcze trochę troski. Ten dodatkowy czas pomoże nam dostarczyć doświadczenie, na jakie fani dookoła świata rzeczywiście zasługują. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

No a co innego mają zrobić? Czekają już… osiemnaście lat. A od premiery oryginalnego Shenmue w grudniu miną dwie dekady. Nikt nie ma podobnej cierpliwości do fanów Ryu. Boję się, że gorące „okienko” premiery zaszkodzi tak anachronicznej produkcji, że „trójka” zagubi się gdzieś pomiędzy Ghost Reconami i Call of Duty. Mam też niemałe obawy o jakość samej gry, jak większość zapewne. Ale pomyślcie tylko – gdy rok 2019 odejdzie w przeszłość, będziemy po już nowej grze Kojimy oraz zwieńczeniu Shenmue. Coraz mniej obiektów naszych ulubionych anegdotek.

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gseed
Użytkownik

> Coraz mniej obiektów naszych ulubionych anegdotek.

Zostanie BG&E2. No i HL3 🙂

Ale pomysł z przesuwaniem na listopad jest kretyński. Ja rozumiem ze to trochę inny target ale mimo wszystko fani japońszczyzny będą jeszcze grali w Death Stranding.

mistrz
Użytkownik

Ja nadal obstawiam że ta gra będzie starterem PS6 lub PS7 dlatego np w FGA regularnie głosuje na Shenmue 3 w kategori “Najlepsza gra na PS4” bo jestem pewien że na ps4 ta gra się nie pojawi

C.C. Stellar
Użytkownik

Powinni wydać 29 grudnia na dwudziestolecie serii. 😉

Bartosz Witoszka
Użytkownik

“na jakie fani dookoła świata” – a nie lepiej “na jakie fani na całym świecie”?

Popularne wpisy

Popularne Gry