Zmien skórke
Logo Polygamii

Shenmue 3 nie zaliczy już obsuwy - obiecuje Yu Suzuki

Powraca też wózek widłowy!

Mam całkiem niezły staż na Polygamii, więc nawet nie musicie bujać się po tagu „Shenmue 3”, żeby zobaczyć, że kontynuacja legendarnej serii stała się już swego rodzaju anegdotą u nas. No jasne, piszemy co pół roku, gra się zmienia, choć nadal wygląda nieco plastikowo, ale „przecież i tak przesuną”. Yu Suzuki, z którym piłem na Gamescomie herbatę (nie wiedział, że w mojej głowie robię z tego niemałe wydarzenie!), najwyraźniej mnie stalkuje w sieci i w najnowszym wydaniu tygodnika „Famitsu” podkreśla bardzo mocno, że następnej obsuwy nie będzie. Shenmue 3 wyjdzie 27 sierpnia i basta! No dobrze, Yu, nie gorączkuj się tak. Mam melisę, chcesz?

W artykule jest też sporo mniejszych informacji. Minigierka rybacka będzie bardzo rozbudowana i pochłonie chętnym dużo czasu. Wśród zajęć pobocznych pojawią się wypełnione QTE wyścigi żółwi, ścinanie drzew, zbieranie ziół leczniczych no i kultowy wózek widłowy, którego pokazuje się nam nawet na zrzutach ekranu w wysokiej rozdzielczości. Wszystko super, ale w czasach „po Yakuzie” Japończycy będą musieli sporo serca włożyć w to drugoplanowe marnowanie czasu. Dziś jesteśmy o wiele bardziej wymagającą publicznością niż dwadzieścia lat temu.

Rany, zrecenzuję Shenmue. Do czego to doszło, jak stary już jestem?!

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
1 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
C.C. Stellar
Użytkownik

A sprzątanie biblioteki? 😉

pear
Użytkownik

Biorąc pod uwagę częstotliwość aktualizacji od początku życia projektu, postęp prac i zaprezentowane do tej pory materiały, wieszczę, że to będzie Mighty Shenmue No. 3.

Nie trafia do mnie również oprawa wizualna. Dwie pierwsze części starały się być tak fotorealistyczne jak tylko pozwalał ówczesny sprzęt.

Tymczasem tu wszystkie postaci wyglądają jak silikonowe karykaturalne animu lalki.

Stylizowana grafika przeważnie jest “w cenie”, ale tutaj wybitnie “nie pykło”.

Bartosz Witoszka
Użytkownik

Wow, no tego się nie spodziewałem… ale, że tak szybko? I że basta? Jest jeszcze czas na zmianę decyzji 😀

mistrz
Użytkownik

Co na to Sony? Może Yu nie dostał memo. Sony w trosce o graczy może zdecydować że ta gra powinna być startówką Ultimate PlayStation 7

Popularne wpisy

Popularne Gry