Serialowa Ellie trafiła do gry The Last of Us. Gracze: "zjadła pszczołę"

Bella Ramsey jako Ellie
Bella Ramsey jako Ellie
Źródło zdjęć: © YouTube | Speclizer

10.01.2023 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani The Last of Us postanowili uczcić zbliżającą się premierę serialowej adaptacji. W tym celu zastąpili oryginalną Ellie wizerunkiem aktorki i nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Gracze są mocno podzieleni w odbiorze.

Serialowa adaptacja The Last of Us już wkrótce zagości w HBO Max. Fani postanowili uczcić zbliżającą się premierę w wyjątkowy sposób: stworzono trójwymiarowy model aktorki Belli Ramsey i wprowadzono go do gry The Last of Us Part II, zastępując tym samym oryginalny wizerunek Ellie.

Efekty możemy podziwiać na specjalnym nagraniu i należy odnotować, że gracze są mocno podzieleni w odbiorze. Dominują pozytywne opinie, jednak nie wszystkim dopisuje entuzjazm.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Serialowa Ellie trafiła do gry

Wirtualne odwzorowanie Belli Ramsey prezentuje się znakomicie. Twórca modelu 3D (Vontadeh) zadbał o detale i bez wątpienia mamy do czynienia z wierną kopią realnego wizerunku aktorki, co zresztą zostało docenione przez internautów w sekcji komentarzy. Użytkownik QSRevenant pisze, że model Belli jest "przerażająco dokładny". Ale to jedna strona medalu.

Gracze są podzieleni

Nie zabrakło też głosów krytyki, niekoniecznie konstruktywnej. Użytkownik preferencechola2514 twierdzi, że "nowa" Ellie "wygląda jakby właśnie zjadła pszczołę". Cóż, nie jest tajemnicą, że gracz to zwierzę wybredne i część z nich narzeka na wizerunek serialowej Ellie. Warto jednak podkreślić, że o jej rolę starało się ponad 100 aktorek i właśnie Bella Ramsey okazała się najlepszym wyborem według twórców.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)