Seeker, Slayer czy Survivor - kim będziemy w dodatku do Pillars of Eternity 2?

Seeker, Slayer czy Survivor - kim będziemy w dodatku do Pillars of Eternity 2?

Seeker, Slayer czy Survivor - kim będziemy w dodatku do Pillars of Eternity 2?
Joanna Pamięta - Borkowska
07.09.2018 13:12, aktualizacja: 07.09.2018 22:00

Premiera dodatku już we wrześniu.

Już 25 września pojawi się kolejny dodatek do gry, która, przynajmniej według Dominika, ma szansę na tytuł Gry Roku 2018 (recenzja tutaj). Jednak warto przy okazji zestawić jego pełen entuzjazmu tekst z uwagami autorstwa Igora Trouta. Przy okazji przypomnę, że Rafał Kurpiewski wysoko ocenił pierwszą część (jego recenzja tutaj).

Tak jak zapowiadałam w kwietniu, drugi dodatek będzie nosić tytuł Seeker, Slayer, Survivor i będzie skoncentrowany na walce.  Poniżej jego zwiastun:

Pillars of Eternity II: Deadfire Seeker, Slayer, Survivor Teaser Trailer

Pierwszy dodatek nie został u nas już tak wysoko oceniony, jak podstawka (tekst tutaj). Czy drugi okaże się lepszy? Na pewno skupi się na nieco innych aspektach rozgrywki, a konkretnie - na czystej walce i zarządzaniu drużyną. Obsidian wyśle śmiałków na wyspę pełną starożytnych ruin, gdzie dostaną możliwość sprawdzenia się w walkach z najpotężniejszymi wojownikami Eory. Walki będą miały różny charakter, stąd zresztą nazwa dodatku, która sugeruje trzy wyzwania - kombinowanie z szukaniem słabej strony wroga, próba przetrwania w obliczu chmary wrogów i beztroskie wyżynanie.

Dodatek wchodzi w skład edycji Pillars of Eternity II: Deadfire Obsidian Edition, ale można go też kupić oddzielnie. Do uruchomienia dodatku konieczne jest posiadanie podstawowej wersji gry.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)