Zmien skórke
Logo Polygamii

Już wiemy, co będą zawierać trzy dodatki do Pillars of Eternity 2: Deadfire

Obsidian zadbał o to, by zaplanować nam wszystkie pozostałe miesiące tego roku.

Obsidian jeszcze nawet nie wypuścił Pillars of Eternity 2, a już zapowiedział trzy dodatki. Pierwszy pojawi się już po paru miesiącach, więc ci z was, którzy grają nieco wolniej, od razu po zakończeniu pełnej wersji gry będą mogli rozpocząć Beast of Winter.

W lipcu popłyniemy na wyspę opanowaną przez wyznawców tajnego kultu końca świata. Ponadto będziemy mogli zwiedzić wymiar zwany The Beyond, zamieszkany przez dusze starożytnych bohaterów oraz całe diabelskie tałatajstwo.

Drugi dodatek Seeker, Slayer, Survivor pojawi się we wrześniu i będzie skoncentrowany na walce z największymi wojownikami Eory. Nasze zdolności przywódcze i umiejętności zarządzania drużyną zostaną poddane nie lada testom.

Trzeci dodatek zatytułowany The Forgotten Sanctum wyjdzie w listopadzie, a wątkiem głównym będzie lojalność i moralność drużyny. Naszym zadaniem będzie pomóc wielkim czarodziejom Eory – takie jest przynajmniej początkowe założenie, albowiem kłamstwo i zdrada w kontaktach z czarodziejami też są dopuszczalne (polityka, te sprawy…).

Wszystkie dodatki można będzie nabyć w ramach wydania Obsidian Edition, dostaną go również osoby, które podczas kampanii crowfundingowej zdecydowały się kupić edycję kolekcjonerską. Istnieje jeszcze możliwość dostania dodatków w ramach przepustki sezonowej oraz po prostu kupienia oddzielnie każdego DLC w dniu premiery (koszt to około 34 złote za każde rozszerzenie).

Gra pojawi się już 8 maja. Przypomnę ostatni trailer, który zachwycił pod koniec marca Dominika Gąskę:

 

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry