Ruszył festiwal Steam Next. Gabe Newell aż zaklął z zachwytu

Ruszył festiwal Steam Next. Gabe Newell aż zaklął z zachwytu

Gabe Newell
Gabe Newell
18.06.2021 12:18

Steam zaszalał i przygotował listę 700 dem do sprawdzenia. Nie ilość się liczy, a jakość, ale za tę drugą zaręcza Gabe Newell, który przeglądając niektóre z nich, siarczyście zaklął.

Z festiwalem Steam Next jest jeden haczyk. Wydarzenie jest ograniczone czasowo. A to oznacza, że do sprawdzenia ponad 700 dem macie czas do 22 czerwca. Trzeba się zatem spieszyć. Tym bardziej że podczas poprzednich edycji wydarzenia, większość z dem po upływie czasu bezpowrotnie znikała z platformy. Zdaniem Gabe'a Newella wyglądają bardzo dobrze. Parafrazujemy.

Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Na pewno na kolejną odsłonę serii Syberia, miłośnicy uniwersum na pewno sięgną po Warhammer 40,000: Battlesector, przepięknie wygląda Sable, oprawą intryguje Fallen Aces, a zwolennicy rajdów nie powinni przeoczyć WRC 10 FIA World Rally Championship. Ciekawie zapowiada się również generowany procedurowo Road 96, który ma być czymś na kształt symulatora autostopowicza.

Podpowiedzi można szukać także wśród samych twórców, którzy podczas Steam Next będą opowiadali o swoich grach i pokazywali ich fragmenty. Do tego na stronie z wydarzeniem można znaleźć mnóstwo streamów z wybranych tytułów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)