Rozchodniaczek: Zwiastuny premierowe, dodatki darmowe, turnieje sportowe

Strona głównaRozchodniaczek: Zwiastuny premierowe, dodatki darmowe, turnieje sportowe
21.04.2017 20:00
Rozchodniaczek: Zwiastuny premierowe, dodatki darmowe, turnieje sportowe
bDZjApvq

Tylko wiosny jakby brak.

bDZjApuJ

Premierowy zwiastun Outlasta 2

Już 25 kwietnia premiera Outlasta 2 na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Z tej okazji - premierowy zwiastun gry.

Outlast 2 Trailer

Fast RMX z nowym trybem

bDZjApuL

Futurystyczna gra wyścigowa i według wielu jeden z najlepszych tytułów startowych na Switcha doczekała się darmowego uaktualnienia. Wprowadza ono dwa nowe tryby rozgrywki - Time Attack (pozwalający na bicie rekordów pojedynczego okrążenia na poszczególnych trasach) oraz online „tylko dla przyjaciół”. Dzięki temu możliwa jest teraz rozgrywka sieciowa w gronie wyłącznie osób z naszej listy znajomych.

Fast RMX – Nintendo Switch Trailer

Super Bomberman R nie gorszy

Również ta gra wprowadza w patchu dodatki. Wśród nich cztery nowe plansze, dwa nowe akcesoria, a także usprawnienia trybu bitwy i fabularnego (który działa teraz w 60 klatkach na sekundę). Mała ilość zawartości to jedna z wad tej gry, a twórcy najwyraźniej chcą naprawić swoje błędy.

Super Bomberman R - Official Nintendo Switch Trailer

Total War: Warhammer 2 na nowym materiale wideo

bDZjApuR

Ian Roxburgh, główny projektant nowego Total Wara, opowiada o wielkim wirze nad krainą elfów. Wirze, o który toczyć się będzie walka w grze. Opowiada poniżej.

Total War: WARHAMMER 2 – Into the Vortex

ELEX - trailer wprowadzający do gry

Tworzona przez studio Piranha Bytes gra RPG, łącząca elementy SF i fantasy, doczekała się fabularnego zwiastuna. Wprowadza on w realia świata i jego historię.

ELEX - Prologue - Trailer - EN/IT

Dark Souls III: The Fire Fades - zwiastun

bDZjApuS

Ta fikuśna nazwa kryje za sobą wydanie tego kultowego action-RPG ze wszystkimi dodatkami (czyli „game of the year edition”). Takie wydanie zasługuje najwyraźniej na własny trailer, ten - poniżej.

Dark Souls III: The Fire Fades - zwiastun premierowy

Premierowy zwiastun Dawn of War III

Najnowsza odsłona tej serii RTS-ów trafi do sprzedaży 27 kwietnia, a już dziś - zwiastun premierowy. Przed rozważaniem kupna zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją.

Dawn of War III - Fragments of War

Finał rozgrywek Fify dla fanów Legii

bDZjApuT

Legia zaprasza na swój stadion do Skyboxu na oglądanie finałowych rozgrywek organizowanego przez nią turnieju w grze FIFA 17. Ośmiu najlepszych graczy z całej Polski (wyłonionych spośród 2000 podczas eliminacji online) zmierzy się o 5000 złotych i karnety na rundę finałową ligi.

Games With Gold na maj

Microsoft podzielił się informacjami na temat oferty Games with Gold na maj. I tak właściciele Xboksów 360 dostaną Star Wars: The Force Unleashed 2 (dostępne od 1 do 15 maja) oraz Lego Star Wars: The Complete Saga (od 16 do 31 maja). Obie gry można uruchomić na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności. Na samego Xboksa One trafią zaś dwie mniejsze gry - Giana Sisters: Twister Dreams - Director’s Cut (cały maj) i Lara Croft and the Temple of Osiris (16 maja do 15 czerwca).

Star Wars: The Force Unleashed II E3 Trailer

Drogie Poly,

bDZjApuU

Dziś nie był mój dzień,

Dominik Gąska

bDZjApvH