Rozchodniaczek z nowymi grami w Xbox Game Pass i darmowym Call of Duty

Rozchodniaczek z nowymi grami w Xbox Game Pass i darmowym Call of Duty

Rozchodniaczek z nowymi grami w Xbox Game Pass i darmowym Call of Duty
Adam Piechota
16.01.2019 20:30

No, prawie. Ale jeśli chcecie sprawdzić w ruchu tryb battle royale, to będziecie mieli okazję. A poza tym dużo gierek, zwiastunów, filmów, a nawet jakieś książki.

Do Xbox Game Pass dołączają:

O, NOWA NACJA W CYWILIZACJI

TEGO JESZCZE W NASZYCH ROZCHODNIACZKACH NIE BYŁO. Uf, caps lock dobry na wszystko. A zatem - teraz zobaczycie Szwedów oraz ich przywódczynię, Kristinę.

Civilization VI: Gathering Storm - First Look: Sweden (INTL_MULTI)

Macie chrapkę na MMO, ale posiadacie tylko Xboksa?

Na pewno są tam jakieś fajne, spokojnie, po prostu potrzebowałem jakiegoś tytułu. Trzymajcie nowy materiał z Bless Unleashed, gry Bandai Namco, która ukaże się w tym roku.

Bless Unleashed: Class Teaser

The Division 2 już się zbliża

Już puka do mych drzwi. A skoro to gra Ubisoftu, przygotujcie się na ZALEW materiałów promocyjnych. Ja nadal mam problem z łyknięciem nie-zimowego settingu „dwójki”, ale z finalnym produktem z chęcią się zmierzę.

OFICJALNY ZWIASTUN FABULARNY THE DIVISION 2

Wiecie, że wczoraj kupiłem sobie „Metro 2033”?

Cudzysłów nie przez przypadek - książkę. A po polonistyce niełatwo się wkręcić w fantastykę, zatem trzymajcie kciuki. Zacznę czytać (bo to takie moje nadrabianie wstydliwej zaległości, i książek, i gier), gdy tylko zamknę „Nowy, wspaniały świat” Huxleya. Najwyżej łyknę somę na odwagę. Ach, a dla Was trochę rozgrywki z Exodusa.

Metro Exodus 4K gameplay hands-on - Mutants, horror & brand new area!

Od jutra możecie za darmo sprawdzić battle royale w Call of Duty: Black Ops 4

Znaczy IIII, wiadomo. Spokojnie, prędzej czy później, chcąc konkurować z Fortnitem, udostępnią ten tryb za darmo. Na razie „tylko” trial.

Call of Duty: Black Ops 4 – Blackout Battle Royale Free Trial | PS4

Jeśli plotki o grze Batman: Court of Owls się spełnią...

...to tak wygląda jedna z grafik koncepcyjnych tego projektu. W plotkach nie mówi się jednak o firmie Rocksteady. Jeśli Warner miałoby wrócić z elektronicznym Gackiem, ktoś inny przejmie pałeczkę.

Obraz

To nie jest tak, że skoro postapo, to na byle kosiarce pójdzie. Minimalne to Intel Core i5 2400 / AMD FX 6350, 8 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon R9 270X. Zalecane: Intel Core i7-4790 lub AMD Ryzen 1600, 8 GM RAM, GeForce GTX 970 lub Radeon R9 290X. Dla konsolowców: konsola, telewizor, mrużenie oczu.

Obraz

Kącik nerdozy

Pogromcy Duchów powrócą. Nowy film wyreżyseruje Jason Reitman („Juno”), które chce kontynuować prawdziwe uniwersum marki. Nie te niedawne dziwactwa. Aby to uczcić - scena, przez którą spędziłem jeden dziecięcy wieczór pod stołem, trzymając się kostek mamy i szlochając:

Ghostbusters Zuul born

A Shazam przypomina o sobie w mediach. Słusznie, "Aquaman" zarobił kupę siana, DC ma szansę w końcu złapać wiatr w żagle.

Obraz

Kącik Polyhiperłączy (a było dziś u nas dużo dobrego):

Siłka, "Brooklyn Nine-Nine", Huxley i godzinka w Lumines. Mógł polać, ale sam nie wypije, bo do mieszkania wjechała waga, trzeba się starać jeszcze bardziej

Adam

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)