Rozchodniaczek z darmowym Wangiem i polską wersją językową nadchodzącego Uncharted

Strona głównaRozchodniaczek z darmowym Wangiem i polską wersją językową nadchodzącego Uncharted
05.07.2017 19:30
Rozchodniaczek z darmowym Wangiem i polską wersją językową nadchodzącego Uncharted
Adam Piechota
Adam Piechota

Skromny, ale i wesoły, i smutny, i roztańczony.

bEKbpyTF

Thimbleweed Park na PlayStation 4

Bardzo się cieszę. Wstydliwa sytuacja, bo kupiłem Thimbleweed na Xboksa kilka miesięcy temu, a do dziś gry nie odpaliłem. No ale chłopaki z redakcji uwielbiają ten tytuł. Ba, dla Domka to bodajże tymczasowa gra roku. Stronka PEGI podaje datę dzisiejszą, ale ja jeszcze w sklepiku Sony tego nie widzę. Już prawie-prawie jestem zmobilizowany, żeby podłączyć One'a!

Thimbleweed Park - Launch Trailer

Shadow Warrior za darmo

bEKbpyTH

Ten oryginalny, z lat dziewięćdziesiątych. Na GOG-u, a także, choć tutaj bez rozszerzeń, na Steamie. Nie muszę chyba Wam pisać, co powinniście teraz zrobić, prawda?

326097381190285276

Czekacie na Cupheada na PS4? Lub Switcha?

Nie czekajcie. To będzie tytuł wyłącznie xboksowo-pecetowy. W przyszłości twórcy biorą pod uwagę jeszcze Maca oraz Linuxa. Ale Sony i Nintendo nie zostaną zaszczycone wojowniczą, przedwojenną filiżanką. Szkoda.

326097381190481884

Mass Effect w singlu nie dostanie DLC, ale...

bEKbpyTN

Multiplayer nadal będzie rozwijany. Wkrótce w grze pojawi się rasa batarianów, którą powinni kojarzyć fani Shepardowej trylogii. A zatem muszę zamknąć dziób na kłódkę. Ale mogę Wam pokazać, jak batarianin wygląda na nowym silniku graficznym:

326097381190678492

Polski dubbing w Uncharted: The Lost Legacy

Że będzie, to mieliśmy pewność. A jak to zabrzmi bez Jarosława Boberka w roli głównej? Posłuchajcie:

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - polski zwiastun | Tylko na PlayStation

A jeżeli złapiecie dziś dużo trofeów w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, to zsynchronizują Wam się szybciej. Potwierdzam, sprawdziłem. Nareszcie, po tylu latach, synchronizacja nie sprawia wrażenia, że sprzęt się zawiesił. A że dawno nie wyciągnąłem żadnej platynki... ]:->

Rozchodniaczka tego dość skromnego rozlał rezolutnie, po czym wrócił do odbijania się w tę i z powrotem między Dragon Quest VII, N. Sane Trilogy i naprawdę bliską ukończenia magisterką

bEKbpyTO

Adam Piechota

Udostępnij:
bEKbpyUD