Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek z darmowym StarCraftem, ożywionym Micro Machines i wycieczkami po stacji kosmicznej

Strona głównaRozchodniaczek z darmowym StarCraftem, ożywionym Micro Machines i wycieczkami po stacji kosmicznej
19.04.2017 21:14
Rozchodniaczek z darmowym StarCraftem, ożywionym Micro Machines i wycieczkami po stacji kosmicznejRozchodniaczek z darmowym StarCraftem, ożywionym Micro Machines i wycieczkami po stacji kosmicznej
Adam Piechota
Adam Piechota
bDnFqdOu

Dodatkowo Ubisoft rośnie w siłę, a Layton była kobietą.

bDnFqdNN

StarCraft za darmo!

BAM. Oryginał w wersji Remastered i dodatek Brood War. Tutaj na PC, tutaj na Maca. Nie wiedzieliście, jak spędzić dzisiejszy wieczór? Polygamia pomogła.

Pani Layton na urządzeniach mobilnych

bDnFqdNP

Ale już nie Lady Layton. Tytuł gry to teraz Layton's Mystery Journey. I najwyraźniej pojawi się szybciej na iSprzętach i Androidzie niż na 3DS-ie. Prawdopodobnie 20 lipca. Jakiś zwiastunik mamy? A mamy, proszę bardzo.

Pokaż, kanciarzu, co masz w garażu

Do pana mówię, panie Mario. Co tam chowasz? Nowe dopałki? Nielegalni kierowcy? Oj, pakuj pan manatki, panie Mario, zabieramy pana. Jak to "gdzie"? Do sklepu, 28 kwietnia premiera.

Nie macie dość Wildlandsów?

bDnFqdNV

To dobrze, bo atakuje pierwsze DLC, Narco Road. Nie wiem, czy chłopaki znowu mają zamiar się wkręcić w redakcyjne granie. W sumie temat rzadko wraca na naszym komunikatorku. Łapcie zwiastun.

Humble "Nie znam prawie żadnego tytułu" Bundle

Mój Rozchodniaczek, więc wiadomo, że będzie nowy pakiecik. Ale nie pytajcie mnie, czy rzeczywiście warto. Nie będę udawał, że kojarzę tutaj więcej niż Hard West. Ale są jeszcze: Gods Will Be Watching, Ice Lakes, Frontiers, Renowned Explorers: International Society, Spintires oraz Slime Rancher. Ot. Tutaj sprawdźcie, czy Wy kojarzycie resztę.

bDnFqdNW

Siła, krew, Ubisoft

Otwierają się dwa nowe studia francuskiego giganta. Jeden w Bordeaux, drugi w Berlinie. Każdy oznacza ponad pięćdziesiąt nowych stanowisk pracy i... jeszcze więcej gier. Nie narzekamy, nawet jeśli Ubi nie zawsze trafia w cel. Ja bym chciał The Crew 2 oprócz, rzecz jasna, zupełnie świeżego Asasyna.

Kolejny dwuwymiarowy soulslike?

Bardzo proszę, jak Taco. "Soulslike", "soulsborn" czy "darkborn"? W sumie spotykam się ze wszystkimi trzema i jestem ciekaw, który zostanie za kilka lat tym oficjalnym. Ale nieważne - oto Dead Cells. Autorzy wspominają też o elementach metroidvanii oraz rogue-like'ów. Zwiastun poniżej. Wkrótce gierka trafi do Early Access, dokładnie 10 maja. A oto link do stronki Dead Cells na Steamie. Warto pamiętać chyba.

Micro Machines raz jeszcze!

bDnFqdNX

Micro Machines World Series nowa gra się zwie i powstaje w Codemasters. Trafi na pecety, Xboksy i PS-czwórki w czerwcu tego roku. Czy to możliwe, by chociaż trochę przypominała sentymentalny oryginał? Chciałbym. Ale całkiem niedawno sprawdziłem Moto Racer 4. I to było doprawdy traumatyczne przeżycie.

Dawajcie tego Preya, a nie jakieś dzienniki developerskie!

Przepraszam, dałem się ponieść. Ale, podobnie jak Paweł, nie mogę się doczekać tej gry. Premiera już za dwa tygodnie, więc damy radę. A na razie - wycieczka po stacji kosmicznej Talos I.

Rozchodniaczka polał, składając serdeczne życzenia współlokatorce z okazji "ćwiary" (bo w takim miejscu jeszcze nie miałaś na pewno),

bDnFqdNY

Adam Piechota

bDnFqdOL