Rozchodniaczek: Wiedźmin pod Grunwaldem, wielka draka w Azeroth i 90 lat doświadczenia

Rozchodniaczek: Wiedźmin pod Grunwaldem, wielka draka w Azeroth i 90 lat doświadczenia

Rozchodniaczek: Wiedźmin pod Grunwaldem, wielka draka w Azeroth i 90 lat doświadczenia
Bartosz Stodolny
30.08.2016 20:00

A do tego I Wojna Światowa na PS4 i definitywny Big Boss.

Definitywna kolekcja Metal Gear Solid V definitywnie potwierdzona

11 października ukaże się kompletna, choć Adam twierdzi, że nadal bez zakończenia, edycja piątej odsłony Metal Gear Solid V. W skład zestawu wejdzie The Phantom Pain, Ground Zeroes i wszystkie dotychczas wydane DLC.

326803120300845335

Los Azeroth w waszych rękach

Przynajmniej jeśli zamierzacie grać w World of Warcraft: Legion, który właśnie doczekał się premierowego zwiastuna. Ja tam i tak wolę The Old Republic, gdzie zamiast niedźwiedzich tyłków dla szamana ludzi – borsuków zbieram tyłki gundarków dla szamana ludzi – kotów.

World of Warcraft: Legion — The Fate of Azeroth

Rozłam Ludzkości sprzedaje się gorzej od poprzedniczki

Nadal zajmuje pierwsze miejsce na listach sprzedaży w Wielkiej Brytanii, ale Bunt Ludzkości radził sobie lepiej. Mi gra się podobała, Maćkowi już niespecjalnie, a przyczyn gorszej sprzedaży należy doszukiwać się w fakcie, że Bunt przeznaczony był na poprzednią generację konsol, których po prostu było wtedy więcej, niż teraz jest current-genów.

326803120301238551

Można już grać w konsolową wersję Verdun

A z tej okazji zwiastun premierowy. Całkiem fajny, trzeba dodać. Ciekawe jak gra poradzi sobie z konkurencją w postaci Battlefield 1? Mimo wszystko DICE i EA mają większy budżet marketingowy, a i marka bardziej rozpoznawalna. Maciu twierdzi, że gra w wersji konsolowej będzie martwa już na starcie, ale zobaczymy. Tymczasem zwiastun:

WW1 FPS Verdun - Release trailer PS4

Chcecie zobaczyć, jak powstawał dźwięk do Wiedźmina 3?

Pokaże i opowie wam o tym między innymi Marcin Przybyłowicz. Przy okazji zobaczycie też, jak nagrywano nie tylko muzykę, ale też poszczególne efekty dźwiękowe. Wszystko z okazji wydania Wiedźmina 3 w wersi GOTY.

The Witcher 3: Wild Hunt || Creating the sound

Jednak tak łatwo No Man’s Sky nie zwrócicie

Jeszcze w niedzielę Adam pisał, że Gaben odda wam pieniądze za No Man’s Sky niezależnie od tego, kiedy grę kupiliście i ile spędziliście z nią czasu. No może nie sam Gaben, choć lubię czasem myśleć, że wszystko robi tam właśnie on. W każdym razie, w karcie katalogowej gry na Steamie pojawiła się informacja, że w jej przypadku obowiązuje dokładnie taka sama polityka zwrotów, jak przy innych dostępnych na platformie Valve tytułach.

326803120301828375

To może spróbujcie z modami?

Ekipa pracująca nad System Shock 3 ma 90 lat doświadczenia w tworzeniu gier

A jak zebrać całą ekipę Polygamii, to mamy pewnie z 500 lat doświadczenia w ich ogrywaniu. Mniej więcej taki sens mają tego typu ogłoszenia. W każdym razie, Warren Spector będzie zarządzał zespołem, w skład którego wejdą między innymi: Sheldon Pacotti (główny scenarzysta pierwszego Deus Ex-a i Invisible War), Arturo Pulecio (Lord of the Rings Online, Dungeons and Dragons Online, Warhammer Online), Jason Hughes (Wing Commander, Epic Mickey). A do tego spora część ekipy pracującej nad dwiema pierwszymi częściami, w tym sam Paul Neurath.

Być bandytą, pić Nuka Colę, strzelać do ludzi

O tym i paru innych rzeczach związanych z ostatnim DLC do Fallouta 4, czyli Nuka World, dowiecie się z poniższego dziennika developerów. Dodatek możecie już pobierać.

Fallout 4 – Vacationing in Nuka-World

A beta Battlefielda 1 na Xboksa One wcale nie będzie darmowa

W odróżnieniu od tej na PlayStation 4 (o pecetowej nie wspominam, bo tam darmowe multi jest naturalne). Tak, tak, moi drodzy. Aby cieszyć się startującą już jutro, otwartą betą najnowszej odsłony serii Battlefield musicie opłacać abonament Xbox Live Gold. Jeśli z jakiegoś powodu rzeczonej opłaty uiszczać nie chcecie, pocieszcie się fajną galerią.

Za to H1Z1: King of the Hill już za chwilę wyjdzie z Wczesnego Dostępu

Bo H1Z1 podzieliło się w lutym na Just Survive, czyli survival, zombie, crafting i całą resztę nudy zalewającej Early Access na Steamie i właśnie King of the Hill, który jest po prostu wyjętym z podstawki trybem "free for all". Cena gry oczywiście skoczy do 30 dolców, ale póki co możecie kupić ją za wczesnodostępową kwotę 20 zielonych.

H1Z1: King of the Kill - Gameplay Trailer [OFFICIAL VIDEO]

Podśmiewając się z konieczności płacenia za granie po sieci, Rozchodniaczka polewał,

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)