Rozchodniaczek, w którym naprawdę pojawi się alkohol

Rozchodniaczek, w którym naprawdę pojawi się alkohol

Rozchodniaczek, w którym naprawdę pojawi się alkohol
Bartosz Witoszka
10.09.2019 22:06, aktualizacja: 10.09.2019 22:19

I to taki z piekła rodem!

Co robi słoń w Borderlandsach?

Rapuje! Przy współpracy Cenegi - dystrybutora Borderlands 3 w Polsce - raper Słoń przygotował specjalny utwór promujący grę. Przyznam szczerze, że nie wiedziałem iż ten artysta związany jest jakoś z grami wideo, ale jeśli ktoś akurat lubi taki typ muzyki, to czemu nie?

Słoń - Borderlands | Prod. The Returners (OFICJALNY TELEDYSK)

Są tu jacyś fani anime?

Serwis Crunchyroll, na którym legalnie i w dobrej jakości można oglądać serie anime wprowadził płatność w złotówkach. Przedstawiciele platformy zapowiedzieli to podczas tegorocznego Pyrkonu i dodali także, że już niedługo serwis otworzy się bardziej na nasz kraj. Kto wie, może doczekamy się także polskich napisów?

Przybliżony koszt konta premium:

  • 1 miesiąc - 30 złotych
  • 3 miesiące - 87 złotych
  • rok - 299 złotych

Przybliżony koszt konta Premium Plus (o, to wiadomo skąd Ubisoft czerpał inspirację):

  • 1 miesiąc - 45 złotych
  • 3 miesiące - 135 złotych
  • rok - 385 złotych

A tak totalnie na marginesie - jakie anime ostatnio oglądaliście i co polecacie? Ja jestem po Neon Genesis Evangelion, When They Cry, Gunslinger Girl i Blue Exorcist.

Obraz

Doom Bone Vodka elementem promocyjnym “Eternala”

Jak widać istnieją różne sposoby na promocję swojej giereczki, a dla Bethesdy to nie jest pierwszy raz, gdy sięga po własną linię trunków - wystarczy przypomnieć Nuka Dark Rum w specjalnie przygotowanych butelkach. Tym razem zdecydowano się na bardziej hardcorową opcję i tak oto powstał Doom Bone Vodka, wytwarzana z krwii i kości demonów… to znaczy zwierząt. Pojemność każdej butelczyny to 0,7 l, a ich liczba jest oczywiście mocno ograniczona. Na razie nie wiadomo, czy praktyczny - nie w moim przypadku - gadżet trafi na rynek inny niż brytyjski.

Obraz

Grafika promująca tegoroczny Blizzcon wygląda…

… o tak. W jej centrum znajduje się Smuga z Overwatcha, co może sugerować, iż to właśnie tej grze “Zamieć” będzie chciała poświęcić dużo miejsca. Po zeszłorocznej edycji deweloperzy muszą przygotować coś dużego, bo Diablo Immortal ewidentnie nie było tym czym czego oczekiwali gracze.

Przedsprzedaż biletów wystartuje w październiku, na razie nie wiadomo czy dostępny będzie bilet wirtualny, który podczas ostatniej edycji dawał dostęp do zamkniętej bety World of Warcraft Classic. Skorzystała z niego między innymi Kamila Zielińska, która przygotowała dla Polygamii solidną zapowiedź gry kilka miesięcy temu.

Obraz

Jak zmieniło się Final Fantasy VII?

Możemy stwierdzić na podstawie okładki gry. W nowej wersji Midgar, jak i sam Cloud prezentują się genialnie!

A dziś na Poly pisałem o:

Ma nadzieje, że jeszcze nie śpicie,

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)