Zmien skórke
Logo Polygamii

Ubisoft kolejnym producentem decydującym się na własną subskrypcję

A jej nazwa brzmi Uplay Plus. Uuuu!

Znacie taką sytuację, w której sąsiad kupuje nowe auto, a ten drugi, czując się gorszy, decyduje się na wymianę swojego czterokołowca? W moim odczuciu tak wyglądają teraz wszystkie subskrypcje dla graczy. Na wczorajszej konferencji francuski producent zapowiedział własny abonament dedykowany grom o nazwie Uplay +.

W ofercie przygotowano ponad 100 tytułów, do których wliczają się takie produkcje jak Tom Clancy’s The Division 2, Assassin’s Creed Odyssey, The Crew 2, Far Cry New Dawn czy For Honor. Oprócz tego “plus” udostępni dodatki i umożliwi dobranie się do klasyków Ubisoftu; nie zabraknie wśród nich dostępu do najnowszych gier studia. Na celowniku gorących hitów pojawiły się Gods & Monsters, Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine i Ghost Recon Breakpoint. Koszt usługi wyceniono na 14,99 dolarów, startuje już we wrześniu bieżącego roku.

Na oficjalne stronie Ubisoftu możemy przeczytać o nowej usłudze, która umożliwi również dostęp do wczesnego dostępu i bety, ale w tym przypadku muszą zostać spełnione specjalne warunki. Gracze będą mogli zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili. Na chwilę obecną Ubisoft zachęca do poznania usługi za darmo na określony czas. Wystarczy zalogować się na platformę Uplay do 15 sierpnia i wykonać kilka kroków, aby otrzymać maila z wytycznymi, który trafi na skrzynki z początkiem września 2019 roku.

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
3 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

“Gracze będą mogli zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.” Ja już zrezygnowałem

Zacco
Użytkownik

Ależ się uśmiałem 👍

Popularne wpisy

Popularne Gry