Rozchodniaczek: Star Citizen i ARK przesunięte, GTA w kosmosie i "Strefa mroku" w Splatoon 2

Rozchodniaczek: Star Citizen i ARK przesunięte, GTA w kosmosie i "Strefa mroku" w Splatoon 2

Rozchodniaczek: Star Citizen i ARK przesunięte, GTA w kosmosie i "Strefa mroku" w Splatoon 2
Bartosz Stodolny
01.08.2017 19:00

Za to Destructive Creations robi z Ancestors tęczową grę.

Rozchodniaczka zaczynamy smutną wiadomością. Wczoraj zmarł Corey Gaspur. Projektant pracował w BioWare nad takimi tytułami jak Sonic Chronicles, Dragon Age: Origins, Mass Effect 2 i 3 oraz powstającym Anthem. Studio nie podało przyczyny jego śmierci.

Obraz

Nie na miejscu będzie teraz pisać standardowe suchary i przytyki w stronę Adama Piechoty, więc po prostu zapraszam na dalszą część newsów, które nie doczekały się osobnej notki.

Nowa mapa w Splatoon 2

W najbliższy weekend startuje Splatfest - wydarzenie, w którym gracze dołączają do jednej z dwóch drużyn w Splatoon 1 lub 2 i starają się zdobyć jak najwięcej punktów dla swoich. Z tej okazji Nintendo doda nową, inspirowaną serialem "Strefa mroku", mapę. Na Zachodzie będzie się ona nazywała Shifty Station ze względu na prawa autorskie.

Pora na ostatnią drużynę w Agents of Mayhem

Carnage A Trois się nazywa, a w jej skład wchodzą: pani sierżant, rosyjski żołnierz i... dziewczyna na rolkach. Jak się w to gra, zapytacie? Patryk wam powie, bo miał już okazję.

Agents Of Mayhem - Carnage A Trois: musztra, broń ciężka i kac na wrotkach!

Alpha 3.0 Star Citizena przełożona na wrzesień

Czy kogoś to dziwi? We wrześniu pewnie przełożą na grudzień.

Star Citizen: Lost & Found

Ark: Survival Evolved też przełożone

Na 29 sierpnia. Twórcy tłumaczą, że wynika to z przedłużenia procesu certyfikacji i serdecznie przepraszają. Dodają nawet, że to "zasysa". A wiecie, co jeszcze "zasysa"? Sprzedawanie wczesnego dostępu w cenie gry AAA.

ARK: Survival Evolved Pre-Order Trailer!

GTA V leci w kosmos

Nie dosłownie, to nie StarCraft, ale za sprawą moda Grand Theft Space już niebawem będziemy mogli opuścić planetę Ziemię i lać się z kosmitami na ich podwórku.

Grand Theft Space - GTA 5 Mod Trailer

W kosmosie dzieje się też Dreadnought

Które mogą już wypróbować posiadacze PS4, bo dziś startuje otwarta beta. Osiem map, ogromne statki kosmiczne, jeszcze większa siła ognia. Zdecydowanie polecam, bo gra się bardzo przyjemnie.

Dreadnought | Open Beta Trailer | PS4

Hob rusza we wrześniu

26 września, żeby być dokładnym. Nie wiecie, co to Hob? Paweł grał na ubiegłorocznym Gamescomie.

Hob - Release Date Announcement Trailer | PS4

A Sunless Skies prawie we wrześniu

Bo 30 sierpnia. Oczywiście we Wczesnym Dostępie na Steamie (i GOG-owym Games in Development). Sunless Sea tak mnie zauroczył, że nie mogę się doczekać Sunless Skies i chyba się złamię kupując grę przed wydaniem ostatecznej wersji.

Sunless Skies: Full Kickstarter Video

Za to w Destructive Creations robi się tęczowo

A to za sprawą współpracy z Razerem i dodaniu do powstającego Ancestors obsługi Chromy. W ten sposób będziemy mogli przypisać grupę jednostek do przycisku, który zaświeci się w odpowiednim kolorze w zależności od jej stanu. A jeśli nasza baza zostanie zaatakowana, podświetlenie klawiatury zacznie migać na czerwono.

[fbpost url="video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftomasz.gop%2Fvideos%2F1589829147714771%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315"]

FIFA 14 znika z EA Access

Stanie się to 18 października, ale jeśli mieliście ją pobraną, to gra nadal będzie możliwa, o ile nie zmienicie konsoli albo nie usuniecie Fify z dysku. Warto też dodać, że EA kończy wsparcie dla tego tytułu, więc gra online i tak nie będzie możliwa.

Rzut oka na Zagubionych w XCOM 2: War of the Chosen

Bardzo szybki rzut, bo ci zmutowani przez broń biologiczną obcych ludzie rozszarpią każdego, kto zbyt długo zagości w opuszczonych miastach, które zamieszkują.

XCOM 2: War of the Chosen - Inside Look: The Lost [International]

Na koniec mam dla was trochę obrazków z F1 2017

Najpierw skończyli się charyzmatyczni kierowcy, potem charyzmatyczne samochody zastąpiono podrasowanymi kosiarkami. Przynajmniej gra ładnie wygląda.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

I Deals with Gold

W tym tygodniu taniej wyrwiecie między innymi polskiego Butchera, SteamWorld Dig, Call of Duty: Ghosts czy NBA 2K17. Pełna lista tutaj.

Obraz

Rozchodniaczka polał, szykując się na urlop,

Bartek Stodolny

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)