Rozchodniaczek: Prehistoric Master Race, rewolucja, walka z ISIS i Kobe Bryant na okładce

Rozchodniaczek: Prehistoric Master Race, rewolucja, walka z ISIS i Kobe Bryant na okładce

Rozchodniaczek: Prehistoric Master Race, rewolucja, walka z ISIS i Kobe Bryant na okładce
Bartosz Stodolny
13.04.2016 20:00

Dziś środa, czyli mały czwartek, który z kolei jest małym piątkiem. Pora zatem na małe, ale ciekawe newsy. W menu mamy...

Remedy rozdaje za darmo dzwonki z Quantum Break

Bo dlaczego nie? Choć fajniejsze byłoby połatanie pecetowej wersji gry. Dzwonki w wersjach na Androida, Windows Phone i iOS-a pobierzecie stąd. Można też za darmo pobrać całkiem przyjemny kawałek ze ścieżki dźwiękowej gry.

Far Cry Primal też ma tryb przetrwania

Widać ktoś w Ubisofcie pozazdrościł Falloutowi 4 i postanowił nieco urozmaicić zwiedzanie Oros. Tryb przetrwania wprowadza do Far Cry Primal pasek wytrzymałości, który kurczy się podczas wykonywania w zasadzie każdej czynności. Można go uzupełnić jedząc, albo śpiąc. Ponadto cała chcąca nas zjeść fauna stara się teraz jeszcze bardziej, a za ulubioną porę obrała sobie noce, które są dłuższe i ciemniejsze. Trudniej też o jedzenie i materiały potrzebne do craftingu.

Far Cry Primal – Survivor Mode Announcement [NA]

Wszystko to w ramach darmowej aktualizacji, która jako bonus umożliwia też pobranie tekstur w rozdzielczości 4K.

Blizzard nieco bardziej otwiera betę Overwatch

Spokojnie, do pełnoprawnej otwartej bety jeszcze daleko, ale w najbliższy weekend przeprowadzone zostaną testy obciążeniowe Overwatcha, do których zaproszonych zostanie więcej osób. Wypatrujcie zatem maila od Blizzarda, a żeby nieco osłodzić wam oczekiwanie zapraszam do przeczytania wrażeń Patryka z zabawy wersją na PlayStation 4.

Overwatch Theatrical Teaser | "We Are Overwatch"

Trochę grafik koncepcyjnych z anulowanego Fable Legends

Wraz z zamknięciem przez Microsoft studia Lionhead straciliśmy nadzieję na zagranie w Fable Legends. Na pocieszenie mamy natomiast trochę grafik koncepcyjnych, na przykład takich:

Obraz

Ze wszystkimi możecie zapoznać się na stronie ich autora.

Duchowy spadkobierca RollerCoaster Tycoon trafia na Steama

Na razie, jakżeby inaczej, w programie Wczesnego Dostępu, ale Parkitect wygląda całkiem przyjemnie. Zobaczcie zresztą sami na poniższym zwiastunie.

Parkitect 'Big Brother' Trailer

Sprzedaż IS Defense rozpocznie się w przyszłym tygodniu

Kolejna „szokująca” gra Destructive Creations, czyli twórców „szokującego” Hatred, trafi do cyfrowej dystrybucji 19 kwietnia w cenie 7 euro. Znam ciekawsze rzeczy, na które można wydać około 30 zł, ale może tytuł, w którym bronimy Europę przed Państwem Islamskim jest dziś potrzebny? Dobra, nie jest.

Kobe Bryant na okładce Legendarnej Edycji NBA 2K17

To ten gość, który grał Gandalfa we „Władcy Pierścieni”? Oczywiście żartuję. Wiem kim jest Kobe Bryant, choć koszykówką nie interesuję się w ogóle. Wiem też, że jego postać trafi na okładkę NBA 2K17 Legend Edition razem z limitowanym plakatem i dwiema kartami.

NBA 2K17 Kobe Haters vs Players

Miły gest zważywszy na fakt, że gracz Lakersów kończy dziś swoją 20-letnią karierę.

Grzegorz Hyży użyczy swojego głosu Zedowi w kinowym Ratchet i Clank

Okej, tym razem naprawdę nie wiem, kto to jest, ale finalista trzeciej edycji X Factora i założyciel zespołu Grzegorz Hyży & Band wcieli się w rolę Zeda w polskiej wersji animacji Ratchet i Clank, która na ekrany trafi już 22 kwietnia.

Grzegorz Hyży debiutuje w dubbingu RATCHET I CLANK

Homefront: The Revolution dostał nowy trailer

Dowiecie się z niego o podziale okupowanej Filadelfii na strefy i tym, co można w nich robić. Ja już to wszystko wiem, bo grałem i nawet parę słów na ten temat napisałem. Tymczasem łapcie zwiastun:

Homefront: The Revolution. Serca i Umysły - trailer

Poza tym twórcy postanowili zaangażować społeczność i wprowadzili program „Wyróżnień”. Logując się na tej stronie i wykonując proste zadania możecie odblokować trochę kosmetyki do wykorzystania w grze.

Dziś bardzo dużo, poza tym jak zakończyć Rozchodniaczka, wiedział

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)