Rozchodniaczek: pamiętniki, daty i Diablo od Polaków. Ponoć lepsze od oryginału

Rozchodniaczek: pamiętniki, daty i Diablo od Polaków. Ponoć lepsze od oryginału

Rozchodniaczek: pamiętniki, daty i Diablo od Polaków. Ponoć lepsze od oryginału
Maciej Kowalik
28.07.2016 20:37

Obiecuję Wam, że dzisiaj lepszego Rozchodniaczka nie przeczytacie.

I prawdopodobnie nie zagracie też dzisiaj w lepszą grę inspirowaną Diablo, niż polskie Book of Demons. Skąd wiem? Obejrzałem filmik, który nagrał dla nas Rafał Kurpiewski. A skoro już po osiemnastej to grę znajdziecie na Steamie. Fakt, że to dopiero Wczesny Dostęp jest w tym wypadku obietnicą czegoś naprawdę fajnego.

Book of Demons is available on Steam Early Access!

Remaster Darksiders najgorszy na Wii U

Jedyne co w tej historii jest zaskakujące to fakt, że Nordic Games wolało wydać najpierw remaster dużo gorszej dwójki. Pierwsze Darksiders miało idealne proporcje pomiędzy walką, eksploracją i wprowadzaniem nowych elementów do rozgrywki. Na remaster dwójki nawet nie spojrzałem, ale oryginał sobie odgrzeję. Przy czym lepiej nie robić tego na Wii U, bo tam liczba klatek animacji zatrzyma się na 30.  Na PC, PS4 i Xboksie One będzie ich dwukrotnie więcej.

Premiera 25 października.

O co chodzi w Dead Rising 4?

Jeden z autorów wbił się w kamizelkę, by o tym opowiedzieć.

Dead Rising 4 Gameplay Trailer

Obrodziło ostatnio zapowiedziami dotyczącymi Dead Rising, co nie? Z jednej strony remastery na nowe platformy, z drugiej tytuł na wyłączność dla Windowsa 10 i Xboksa One. Jakoś nigdy nie miałem tej marki sprawę tego kalibru.

Woop, woop that's the sound of the Police

Dopiero co Bartek dostał This is the Police do recenzji, a już opóźniają premierę. Przypadek? W stu procentach, bo gra bardzo mu się spodobała. Ale są też dobre wiadomości. Po pierwsze - opóźnienie jest nieznaczne. Gra trafi do sprzedaży na PC 2 sierpnia. Po drugie - trafi też na PS4 i Xboksa One. Aczkolwiek później.

This Is the Police - 'A Lot of Vices' Trailer

Severed na iOS

Kolejna z informacji, które nie mają prawa nikogo zaskoczyć. Severed na Vitę po raz kolejny pokazało, że autorzy Guacamelee potrafią wycisnąć z docelowej platformy ostatnie soki. A skoro grało się w to to jak w grę ze smartfona, to NIESPODZIANKA - Severed trafiło na iSprzęty.

Symulator farmienia 17

Nie grałem w poprzednich 16 części, ale ponoć nasi czytelnicy lubią czasem odciąć się od zahukanej rzeczywistości i oddawać się prostym przyjemnościom życia na farmie.

Farming Simulator 17 - Gameplay #1: From Seeds To Harvest

Nowa okazja pojawi się 25 października. Nie wiem czy starczy czasu na nadrobienie zaległości z poprzednich odsłon ale ta ponoć będzie wyjątkowa.

Horror jak malowany

Farma zbyt sielska? Ok. Pewnie wiecie już, że Layers of Fear to horror, który warto znać. Za tydzień warto będzie do niego wrócić przy okazji dodatku, w którym wcielimy się w córkę obłąkanego malarza. Czy jest strasznie? Powiem tak - Paweł Olszewski, który dodatek zrecenzuje kuli się dzisiaj w kącie i nie pisze maili ani sms-ów. A on nawet poniższego zwiastuna nie widział.

Layers of Fear: Inheritance - Official Launch Trailer (ESRB)

Okhlos w sierpniu

Studio Cofee Powered Machine lubi ponoć filozofować. A nigdzie tak dobrze nie filozofowało się jak w starożytnej Grecji. Stąd i miejsce akcji. Rozgrywka? Cóż, zobaczcie sami.

Okhlos - Gameplay Trailer

Ciekawe jest jednak to, że autorzy chcą wypuścić grę ze zniżką w tygodniu premierowym. A o jej wysokości możemy zadecydować sami, w internetowej ankiecie.

O dziwo wcale nie wygrywa opcja najtańsza.

Obraz

"Paweł, jeśli to nie jest najlepszy Rozchodniaczek dzisiaj, to jutro będę w robocie" - zakrzyknął Maciej Kowalik, spakował się i rozpoczął wcześniejszy weekend. Przecież nawet nie miał żadnego robota...

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)