Rozchodniaczek. Lipcowe PS Plus, czerwcowe upały i inne gorące informacje

Rozchodniaczek. Lipcowe PS Plus, czerwcowe upały i inne gorące informacje

Rozchodniaczek. Lipcowe PS Plus, czerwcowe upały i inne gorące informacje
Krzysztof Kempski
26.06.2019 21:00

Co tu się dzisiaj wydarzyło...

Jak dobrze, że dzień dzisiejszy dobiega już końca. Nie żeby był on w branży growej dniem nieciekawym. Przy mocno wyśrubowanych słupkach rtęci nie bardzo potrzeba jednak rozgrzewać się jeszcze dodatkowo ciekawymi newsami. Kiedy piszę te słowa, jest już dobrze po 20, a Wrocław po dobiciu po południu do 36 stopni, wciąż nie odpuszcza (teraz jest 34 - cieplej niż w stolicy Kataru). Ale podobno w niedzielę będzie cieplej...

Sony podało zawartość PS Plus na lipiec

Tyłki na kanapie odparzać będziemy sobie siłując się z Horizon Chase Turbo i Pro Evolution Soccer 2019. Nieśmiało powiem, że druga z tych gier to świetny wybór.

PS Plus - July 2019 | Pro Evolution Soccer 2019 + Horizon Chase Turbo

PUBG znów inspiruje się Apex

Jak mawiał Steve Jobs, prawdziwi artyści kradną. Przeczytałem parę lat temu jego biografię, ale już w sumie nie pamiętam czy sam tego powiedzenia nie ukradł. A jakbyście woleli poodparzać sobie tyłki przy okazji czytania jakiejś ciekawej książki, właśnie jestem pod koniec "Leonarda da Vinci" tego samego autora. Warto!

PUBG - Patch Report - PC Update #30

Sniper: Ghost Warrior Contracts bez otwartego świata

CI Games przemyślało sobie sugestie fanów i moim zdaniem podjęło dobrą decyzję. Z tego co recenzowałem grę jeszcze dla poprzedniego pracodawcy, niepotrzebny otwarty świat jednak mocno Snajperowi 3 zaszkodził. Teraz twórcy wyciągnęli wnioski. Ja też wyciągnąłem je z rannej podróży do sklepu - mój świat też jest dziś zamkniętym hubem.

PS4 - Sniper Ghost Warrior Contracts Trailer (2019)

Nowe Battle Royale

Lubicie odparzać sobie tyłki przed TV mierząc się z przedstawicielami gatunku Battle Royale? Zasiedzenie szkodzi, więc można pokusić się o zmiany - na rynku zadebiutowało właśnie futurystyczne Ring of Elysium. Czy raczej -  nie mogło wysiedzieć w miejscu i opuściło wczesny dostęp.

Ring of Elysium - Official Gameplay Trailer | Free to Play Battle Royale

Cyberpunk zajmie nam około 80 GB na HDD

Cóż, w końcu tyle lat produkcji, tyle upalnych lat, więc czeka nas naprawdę gorący tytuł. Źrdłem rewelacji sklep Sony.

Obraz

Sinking City z mieszanymi recenzjami

Zdaniem recenzentów niby jest okej, ale bez efektu wow. Na Metacritic udało się uciułać 70%, a wśród ocen pojawiają się surowe 5/10. U nas z grą już rozprawiła się Asia i recenzję poczytacie jutro. Dodam tylko, że w tej grze pada i jest zimno. No i jak tu nie kupić...

The Sinking City | Death May Die Cinematic Trailer | PS4

Dziś na Polygamii:

do jutra

żegna was cieplutko

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)