Zmien skórke
Logo Polygamii

Kolejna nie byle jaka gra ląduje na Switcha już jutro

Ciąg dalszy...

Skoro już sięgamy po zabytki, wiecie, że pierwszy Devil May Cry śmiga już na Switchu? Terraria jeszcze się do nich nie zalicza, ale na półkę z nowościami też trudno ją dołożyć. Mimo wszystko kilka lat na karku nie przeszkodziło, aby wydać grę jeszcze na przenośną konsolę. I dobrze! Ta akurat nadaje się na nią jak mało kto.

Słyszeliśmy już ponad rok temu, że tytuł jest w produkcji, ale potrzeba czasu na jego wykończenie. A dwa dni temu Re-logic nagle ogłosiło na forum gry, iż produkcja zmierza na urządzenia Nintendo już 27 lipca. Chwilę później na Twitterze znalazło się potwierdzenie. Poniżej fragment z wpisu.

Dobrze czytacie. Terraria Switch będzie na świecie w formie cyfrowej w ciągu dwóch dni. Kochamy naszych fanów, więc doszliśmy do wniosku, że damy w wasze ręce [grę] tak szybko, jak to możliwe. Zabierze nam nieco więcej czasu przygotowanie fizycznej wersji, ale wciąż mamy nadzieję, że cieszycie się z pełnej wersji dostępnej do pobrania w sklepie Nintendo.

Port został stworzony przez ekipę Pipeworks Studios, która przygotowała także wersje na PS4 oraz Xbox One. Ciekawostką jest wydanie wersji na pstryczka w tej chwili, ponieważ w międzyczasie została ogłoszona Terraria: Journey’s End, finałowa aktualizacja zawartości. Dzięki niej do gry zostanie wprowadzone ponad 800 nowych przedmiotów do zebrania. Ulepszone generowania świata oraz nowy bestiariusz również wchodzą w jej skład. Wiemy, że to wszystko ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale dopiero, “gdy będzie gotowe”.


Pozostaje pytania, jak szybko dodatkowa zawartość pojawi się na pstryczku. Cóż, i tak mamy już teraz się z czego cieszyć.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gieniowski
Użytkownik

Wszystko super oprócz absurdalnej ceny…

Marrond
Użytkownik

Najlepsze jest to, że cena w UK eShopie cena to 25 funtów, mimo, że powinno być około 22 – nieźle sobie w górę zaokrąglili. Ale fakt, 10 dolców więcej niż na innych konsolach to rabunek w biały dzień.

Marrond
Użytkownik

Ehhh… kolejne 1000 godzin jak krew w piach… here we go again.

Popularne wpisy

Popularne Gry