Rozchodniaczek: krew, pot i Godzilla

Rozchodniaczek: krew, pot i Godzilla

Rozchodniaczek: krew, pot i Godzilla
Bartosz Stodolny
28.03.2019 20:45, aktualizacja: 29.03.2019 15:45

I SPADAJĄCE O 19:30 EMBARGO!!!!

Krew, bo krew mnie zalewa, kiedy Asia wrzuca coś w Trello bez linka

Jak na przykład informację o tym, że Dance Central trafi na Oculus Rift i Oculus Quest. Na start, który będzie miał miejsce w dniu premiery gogli Quest, otrzymamy 32 piosenki. Co ciekawe, a nawet oburzające, nie trafi na nią żaden kawałek z "Top Guna". Tutaj zwiastun:

First Look: Dance Central Mixed Reality Gameplay | Oculus Quest + Rift S

Pot, bo Asia totalnie zrecenzuje to Dance Central

A ja to wszystko nagram i wrzucę na YouTube'a. Taka jest kara za nie wrzucanie linków do Trello.

Obraz

Godzilla, bo film "Godzilla: King of the Monsters - Beautiful trafi do kin 31 maja

Strasznie głupi tytuł, ale przynajmniej mam nową ksywkę dla Asi, która wrzuciła to w Rozchodniaczka (o dziwo z linkiem). I nie, nie "beautiful".

Godzilla: King of the Monsters - Beautiful - Now Playing In Theaters

World War Z - Stories in Tokyo

W ogóle to super by było, gdyby Trello miało jakąś opcję dodawania linków do kart z tematami. Sam nie wiem, może w formie opisu albo komentarza? Wtedy Asia mogłaby napisać tam, że Stories in Tokyo to nowa mapa do World War Z i że będą na jej start dostępne dwie nowe misje, a trzecia pojawi się później. A ja nie musiałbym szukać o co chodzi, tylko byłbym już pięć rozchodniaczkowych wpisów dalej. Premiera 16 kwietnia.

World War Z - Stories in Tokyo

Bulletstorm trafi na Switcha

Z bardzo oryginalnym podtytułem: Duke of Switch Edition. Gościnnie wystąpi Duke Nukem, a gra ukaże się latem 2019. Dałbym coś więcej, ale ani wydawcy, ani nawet samym twórcom nie chciało się wrzucić choćby trailera, więc czemu mi ma się chcieć. Zatem oficjalnie Bulletstorm: Duke of #Nikogo Edition.

Wincyj wąpierzów!

Jakby wam było mało tych na komputery i konsole, to CBS właśnie trzydnitemuaśkapilnujdat zapowiedziało reboot "Strefy mroku" w niektórych kręgach zwanej "The Twilight Zone". A tam w którymś odcinku były pijawki.

Na początku przeczytałem "Highlander Announcement Trailer" i się podjarałem

Ale potem okazało się, że to Warlander, więc się odjarałem. No nieważne, nie było tematu. Ale pokażę wam kota, który niebawem trafi do mnie do domu.

Obraz

Dobra, macie też tego Warlandera. Widzisz, kochanie? Też się jaram tą biomasą, która niebawem wzmocni pulę genetyczną roju tym słodziakiem.

Warlander - Announcement Trailer

A Krzysztof zrecenzuje...

No sam nie wiem, niby mam całą wirtualną szufladę dziwnych kodów na dziwne gry, ale wydają się one zbyt delikatne na karę za wrzucenie w Trello informacji bez linka. Może coś podpowiecie?

W każdym razie:

Obraz

Ja naprawdę mam ważniejsze rzeczy na głowie niż robienie choćby prostego researchu podczas pisania zestawienia mniejszych newsów. Podejrzewam, że chodzi o betę trybu przetrwania. Ja w ogóle odnoszę wrażenie, że ta gra to od samego początku próba przetrwania.

Wiatr we włosach, muchy w zębach

Wyścigi konne połączone ze strzelaniem do celu w Red Dead Online. Znajduję to zabawnym, bo piszę o tym czekając, aż moja starsza biomasa skończy lekcje jazdy konnej.

Obraz

Conan Unconquered ukaże się 30 maja

Nie wiecie, czym jest Conan Unconquered? Pisał o nim w grudniu ubiegłego roku Krzysztof. A jeśli dalej nie wiecie, to Funcom przygotował wideo odpowiadające na to pytanie.

What is Conan Unconquered?

Wiem, że trzy tygodnie temu zrobił, ale nie mam dziś siły na wrzucanie galerii, która w sumie nic nowego nie pokaże. Poza tym zrobienie w naszym WordPressie galerii składającej się z pięciu obrazków o różnym rozmiarze to już cała filozofia życia.

Podobnie jak filozofią życia jest podjarka Adama jakimś zielonym smokiem

Czy tam innym krokodylem.

Microsoft usuwa wzmianki o Notchu z Minecrafta

O kim? Nie no, żartuję. Fajnie czytało się jego książki na podstawie serialu HBO "Gra o tron". Poza ostatnią. Ta była do bani.

Obraz

Kazali mi tu podpiąć ostatni post z naszego Instagrama

Bo wiecie, że mamy tam konto? I Adam dodaje tam dziwne rzeczy. Czasem nawet zabawne. Więc klikajcie "obserwuj", bo od dziś każde serduszko dodaje 1 milimetr do mojej żałosnej brody, zapuszczanie której wybitnie mi nie idzie, bo się kręci. A temu jeżu się na przykład nic nie kręci.

Zajrzyjmy na Polygamię. A tam...

Ale ja naprawdę cieszę się na tego kota!

Bartek Stodolny

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)