Rozchodniaczek: Fortnite z filmem zapowiadającym 10 sezon, The Surge 2 z pokazem ataków, gry z plusa

Rozchodniaczek: Fortnite z filmem zapowiadającym 10 sezon, The Surge 2 z pokazem ataków, gry z plusa

Rozchodniaczek: Fortnite z filmem zapowiadającym 10 sezon, The Surge 2 z pokazem ataków, gry z plusa
Łukasz Jarkiewicz
31.07.2019 21:14, aktualizacja: 01.08.2019 10:14

I jeszcze Wiedźmin, Riot Games, wycofany shooter oraz Iceborne.

Dzisiaj czynię honory za Adama, który wziął i zniknął. Żartować z Dominika nie mogę, bo mam z nim kosę. Tatiana jest spoko, więc propsujemy. Fortnite nie jest spoko, więc od niego zaczniemy. Skończymy jednak pozytywnie, bo Wiedźminem.

10 sezon

Szybko zleciało, co? Pamiętam początki tej gry. Ginąłem jako pierwszy. Odinstalowałem. Wrócić nie zamierzam. Jednakże! Może wśród czytelników mamy zwolenników tej popularnej gry, która przynosi niezłe kokosy. Nawet takim młodym chłopcom, którzy mają 16 lat. To może jednak wrócę? Nie, wolę głodować.

Fortnite - Season X - Story Trailer

Dobry Riot

Stwierdził, że ten - wcale nie podobny do pewnej modyfikacji z innej moby - szachowy tryb stanie się nieodłącznym elementem. Nie dziwota, bo Teamfight Tactics okazało się swego rodzaju sukcesem.

HA HA 

Shooter dla 1000 graczy został skasowany. Oczywiście battle royale też był (sama gra absolutnie nie przypominała PUBGa). Czyżby powodem był nasz ostatni news o spadającej popularności tego gatunku? Wiadomość o zaprzestaniu pracy nad Mavericks: Proving Grounds studio zapodało na swojej stronie. Powodem podobno problemy finansowe. Łapcie filmik! I nie, to nie jest przypadek, że wybrałem właśnie taki.

Forge Update: Mavericks goes into Alpha

The Surge 2

Wiecie co? Naprawdę się cieszę, że druga odsłona powstaje i to w takim stylu. Naprawdę wierzę, że wyjdzie na dobrego średniaka. Jedynka była toporna, zgodzę się, ale kontynuacja tę wadę może wyeliminować. Na nowym filmie ataki, egzoszkielety wyglądają w porządku. Miasto jest całkiem miłą odskocznią, a w dodatku nie tylko ono jest widoczne. I tyle mi wystarczy.

The Surge 2 - Overcome. Upgrade. Survive.

Sniper Elite 4 i WipEout: Omega Collection

Takie gry wylądowały w ofercie plusa na kolejny miesiąc. Podobają się?

Zima nadejdzie w styczniu

Dowiedzieliśmy się! W końcu! Iceborne zadebiutuje na początku przyszłego roku, więc o zapowiadanym wcześniej grudniu możemy zapomnieć. Mowa tu oczywiście o blaszakach, ponieważ w przypadku konsol datę znamy już od dłuższego czasu, więc tweet jedynie ją potwierdza. Gdyby ktoś nie wiedział, Iceborne jest pierwszym i ostatnim dodatkiem do Monster Hunter World.

Codemasters jest okey, bo...

Grid z nowym filmem. Tym razem możemy obejrzeć w akcji takie cacka. Szczerze? Nie podoba mi się ta wyścigówka. Model jazdy jest dla mnie sztuczny. Chciałbym móc go przetestować z padem w dłoni, bo filmy oglądam, jakbym przed chwilą całą cytrynę wpakował...

GRID | Havana Gameplay feat. IMSA Prototypes | #LikeNoOther

Wiedźmin na koniec, gdyż obiecałem. 

Proszę, nie narzekajmy.

Wiedźmin - Spotkanie ze Złotym Smokiem

I jeszcze piosenka! Wzięło mnie na wspominanie, więc posłuchajcie muzyki, którą słuchała kulturalna młodzież kilka lat temu. Nie zmyślam. Naprawdę.

K.A.S.A.-Piekniejsza [Oficjalny Teledysk]

A dzisiaj przygotowaliśmy:

Pisał Geralt z Rivii, monstrum, zabójca potworów, ludzi też, zapomniałem wspomnieć o wiedźminie, więc wiedźmin, kochanek ujeżdżający jednorożce... ups!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)