Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek: Darmowy Phantom Dust, turbowyprzedaż w xboksowym sklepie, Far Cry 5 i The Crew 2

Strona głównaRozchodniaczek: Darmowy Phantom Dust, turbowyprzedaż w xboksowym sklepie, Far Cry 5 i The Crew 2
16.05.2017 20:30
Rozchodniaczek: Darmowy Phantom Dust, turbowyprzedaż w xboksowym sklepie, Far Cry 5 i The Crew 2Rozchodniaczek: Darmowy Phantom Dust, turbowyprzedaż w xboksowym sklepie, Far Cry 5 i The Crew 2
Bartosz Stodolny
Bartosz Stodolny
bDnugyEm

A Ace Combat 7: Skies Unknown nie trafił w lotniskowiec zwany premierą w 2017 roku, odszedł na drugi krąg i wyląduje dopiero w 2018.

bDnugyDF

Zostałem sam z dzieckiem na dwie godziny. Dziecko przejawia wielkie zainteresowanie moją pracą i zachowuje się przy tym jak Adam Piechota na wieść o nowej Personie. Wybaczcie zatem lakonicznego Rozchodniaczka. Do rzeczy.

Zastanawiacie się, jak Resident Evil Revelations wygląda na PS4 i Xboksie One?

Tak wygląda, czyli całkiem nieźle jak na 5-letnią grę z 3DS-a.

A może ominęło was Phantom Dust?

bDnugyDH

To w końcu gra z 2004 roku. Na szczęście Microsoft postanowił odświeżyć tego klasyka z pierwszego Xboksa. Mało tego, udostępnił go za darmo dla posiadaczy XOne i pecetów z Windowsem 10.

Skoro przy xboksowych klasykach jesteśmy...

Microsoft odpalił potężną wyprzedaż gier działających we wstecznej kompatybilności. Do wyrwania między innymi Alice: Madness Returns, Army of Two, seria Assassin's Creed, Banjo Kazooie, Bad Company 2, Borderlandsy, seria Call of Duty, Dead Space, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Fallouty, Gears of War, Portal 2 i wiele, wiele innych. Pełną listę (oraz Deals with Gold) znajdziecie u Majora Nelsona. Aha, trzeba mieć Golda.

bDnugyDN

Za to na PS4 pojawi się Elite: Dangerous

To ta gra, w której sztuczna inteligencja się buntuje, a inni gracze potrafią być niesamowicie pomocni. Nie byłbym sobą, gdybym nie powiedział, że nie wyobrażam sobie grania w Elite na padzie, no ale kto konsolowcowi zabroni? Gra pojawi się w PS Store i wersji pudełkowej 27 czerwca.

I tylko przełożonej premiery nowego Ace Combat szkoda

bDnugyDO

Czekałem na Skies Unknown, bo Assault Horizon bardzo mi się podobał, a więcej tego na pecetach nie ma. No to jeszcze poczekam. Do 2018 roku.

DiRT 4 ma nowy zwiastun

Podobnie jak polskie Get Even

Więcej o grze przeczytacie we wrażeniach Pawła. Polecam też wywiad z Wojciechem Pazdurem.

bDnugyDP

A Regalia krzyczy: "Mam i ja!"

Lego Marvel Super Heroes 2 nowego zwiastuna nie ma...

Bo miało go wczoraj, za to Cenega poinformowała, że gra zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej. Czyli nie tylko z napisami. Fajnie, że coraz więcej gier jest tłumaczonych. Chociaż szkoda, że efekt często jest taki sobie.

Natomiast Crossout doczekał się otwartej bety

bDnugyDQ

To te postapokaliptyczne walki samochodów od Gaijin Entertainment. Otwarte dla wszystkich testy startują już 30 maja na PC, PS4 i Xboksie One.

To o co chodzi z tym Far Cryem i The Crew?

Ano o to, że Ubisoft zapowiedział Far Cry 5 i The Crew 2. Tyle. Proszę się rozejść, nie ma tu nic do oglądania. Poważnie nie ma, bo poza dwoma tweetami, wydawca nie powiedział nic.

Polał, choć niepewnie bo dziecko szturcha,

Bartek Stodolny

PS. Dziecko i tak jest czadowe i za nic bym nie zmienił tej decyzji!

bDnugyED