Zmien skórke
Logo Polygamii

Baby Groot i Doktor Strange zwiastują Lego Marvel Super Heroes 2

Lego Marvel Super Heroes 2
Przedstawienie musi trwać.

Powstaje Lego Marvel Super Heroes 2. I na tym właściwie kończą się informacje, jakie mamy na temat tej gry. No dobrze, bardzo oszczędny teaser pokazuje też, że będzie, a jakże, Baby Groot. I Doktor Strange, którego widzieliśmy już zresztą w jedynce.

Znacznie więcej szczegółów poznamy 23 maja, kiedy to Marvel opublikuje pełny zwiastun. Czego spodziewać się po nowej odsłonie? Cóż, większość fanów będzie pewnie zadowolona, jeśli tytuł utrzyma poziom jedynki i uniknie wpadek Lego Marvel’s Avengers. Choć niewątpliwie miło by było, gdyby Traveller’s Tales zaskoczyło jakimiś solidnymi nowinkami, by podczas ratowania świata i wygłupiania się dziesiątkami superbohaterów Marvela nie mieć zanadto poczucia déjà vu.

Gra została też zapowiedziana w kluczowym dla Marvela momencie. W końcu w kinach królują “Strażnicy Galaktyki vol. 2” (i zdecydowanie dają radę), w lipcu pojawi się “Spider-Man: The Homecoming”, a w październiku “Thor: Ragnarok”… O superbohaterach będziemy więc w ciągu najbliższych miesięcy gadać dużo. A Lego Marvel Super Heroes 2 wyjdzie najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, idealnie wstrzeliwując się w Marvelowski szał.

Swoją drogą: ciekawe czy gra postawi na oryginalną fabułę, czy będzie próbować interpretować historie znane z trzeciej fazy Marvel Cinematic Universe? Pierwsza opcja byłaby z pewnością ciekawsza i zgodna z duchem jedynki. Druga… raczej średnio działała w Lego Marvel’s Avengers.

No dobrze, ale koniec gdybania. Na fakty poczekamy nieco ponad tydzień, do 23 maja. Póki co fanom pozostaje się cieszyć, że Lego Marvel Super Heroes 2 istnieje.

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o