Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rocket League i Call of Duty szykują się na Halloween

Strona głównaRocket League i Call of Duty szykują się na Halloween
20.10.2020 15:44
Halloween pumpkin Jack o lantern and candles on a graveyard.
Halloween pumpkin Jack o lantern and candles on a graveyard.
Źródło zdjęć: © Getty Images | urbazon
bDIHYkIC

Twócy "Rocket League" oraz "Call of Duty" postanowili przenieść halloweenowe szaleństwo do wirtualnych światów. Miłośnicy klasycznych horrorów powinni być zadowoleni.

bDIHYkHV

"Rocket League" to czysta, niczym nie skrępowana rozrywka. Taka, która trafia niemal do każdego. Efekt? Ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy i podbój e-sportowych aren. Na tym bicie rekordów się jednak nie skończyła.

Correy Davis ze studia Psyonix pochwalił się 25 września, że po raz pierwszy w swojej historii, do "Rocket League" zasiadło w jednym momencie ponad 1 milion graczy. To efekt przejścia na tryb free-to-play, na które studio zdecydowało się dwa dni wcześniej.

I wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie nie słabnie. Tylko na Steamie w ciągu ostatniej doby po "Rocket League" sięgnęło ok. 50 tys. osób. Nic zatem dziwnego, że Psyonix postanowiło nadal wspierać grę. Tym razem, w postaci halloweenowych ozdób i wydarzeń.

Rocket League Haunted Hallows 2020 Trailer

Jak widać, głównym motywem przewodnim będą "Pogromcy duchów". Pojawią się też limitowane tryby. Oczywiście w odpowiednio nawiedzonym wydaniu.

bDIHYkHX

O halloweenowych atrakcjach w "Call of Duty" pisaliśmy kilka dni temu. Wtedy wszystko pozostawało w sferze domysłów. Dziś wszystko jest jasne.

Call of Duty: Modern Warfare & Warzone - The Haunting of Verdansk Trailer | PS4

Leatherface z "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną", Jigsaw z "Piły" i całe hordy zombie nawiedzą "Call of Duty". I to zarówno w darmowym "Warzone", jak i "Modern Warfare".

bDIHYkIT