Halloween w grach. Dynie znajdziemy w Animal Crossing, za chwilę dotrą do Warzone

Halloween w grach. Dynie znajdziemy w Animal Crossing, za chwilę dotrą do Warzone

Halloween w grach. Dynie znajdziemy w Animal Crossing, za chwilę dotrą do Warzone
15.10.2020 14:43

Pozornie Animal Crossing i Call of Duty: Warzone nie łączy absolutnie nic. Do teraz. A dokładniej - do Halloween.

Nintendo postanowiło wprowadzić graczy w atmosferę Halloween dość wcześnie bo już 30 września. Od tamtej pory wyspy zapełniły się polami dyń oraz dekoracjami charakterystycznymi dla okresu.

Są też obowiązkowe cukierki, przebrania, a nawet kolorowe szkła kontaktowe dla awatarów. Natomiast 31 października, czyli w samo Halloween, na wyspach pojawi się dyniowy Jack. Będzie można wymienić u niego cukierki na nagrody.

Animal Crossing: New Horizons Fall Update - Nintendo Switch

Jeżeli hodowla dyń nie jest waszą pasją, może być nią strzelanie. Na przykład w "Call of Duty: Warzone". Wspominam o tym dlatego, że tam również pojawią się halloweenowe niespodzianki. Będą one związane z horrorowymi klasykami, a dokładniej seriami "Teksańska masakra piłą mechaniczną" oraz "Piła".

Potwierdzenie na powyższe atrakcje internauci znaleźli w plikach samej gry. Stąd wskazówki, że pod koniec października po mapie "Warzone" będzie biegać cała masa osób przebranych za postaci Jigsawa oraz Leatherface'a. Z obowiązkowymi legendarnymi broniami, emblematami, naklejkami i pojazdami

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)