Resident Evil Village: wkrótce pierwszy pokaz rozgrywki

Resident Evil Village: wkrótce pierwszy pokaz rozgrywki

Resident Evil Village
Resident Evil Village
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.01.2021 09:37, aktualizacja: 03.03.2022 06:18

Wszystko wskazuje na to, że w czasie Resident Evil Showcase dowiemy się wielu nowych rzeczy na temat "Resident Evil Village". Capcom obiecał m.in. pokazać pierwszy dłuższy fragment rozgrywki.

Marki "Resident Evil" nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu miłośnikowi horrorów, jednak o najnowszych projekcie "RE: Village" wiemy raczej niewiele. Powinno się to zmienić 21 stycznia w czasie Resident Evil Showcase. Wydarzenie odbędzie się o 23:00 czasu polskiego.

W czasie eventu Capcom obiecał po raz pierwszy pokazać gameplay nadchodzącej rozgrywki. Poza tym możemy spodziewać się również nowego trailera oraz sporej porcji newsów na temat produkcji.

Ale to nie koniec niespodzianek, które zapowiedzieli twórcy. W czasie Resident Evil Showcase mamy również dowiedzieć się więcej na temat tajemniczego projektu Capcoma, do którego bety od jakiegoś czasu trwają zapisy.

O samym projekcie wiadomo na razie tylko tyle, że jest to gra multiplayer dla 4-6 graczy. Beta będzie dostępna na PS4 i Xboksa One, ale oczywiście możliwe będzie granie w nią również na nowych konsolach w ramach wstecznej kompatybilności.

Do bety możecie się zapisywać do 25 stycznia, ale nie ma gwarancji, że uzyskacie klucz. Co więcej, trzeba połączyć swoje Capcom ID z programem Resident Evil Ambassador, w ramach którego użytkownicy zobowiązują się publikować treści na temat gier z serii RE. W zamian otrzymują ekskluzywne materiały oraz dostęp do specjalnych eventów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)