Porzucone lokacje w Cyberpunku 2077 i wsteczny komentarz CD Projekt Red

Porzucone lokacje w Cyberpunku 2077 i wsteczny komentarz CD Projekt Red

cyberpunk 2077
cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED | materiały prasowe
Barnaba Siegel
09.04.2021 10:44

Night City pełne jest zamkniętych lokacji. Są też ciekawe obszary, do których nie można się dostać. Oczywiście dzięki modem Cyberpunk 2077 stoi otworem i można trafić na ciekawe rzeczy.

Lista "wyciętych" z "Cyberpunka 2077" elementów nie jest wcale krótka. Sporo mówiło się o odkrytej stacji metra - pustym obiekcie, który wyglądał jak przyszykowany pod podróże podniebną kolejką. Eksploratorzy zwracali uwagę na to, że kawałka dzielnicy Pacifica nie jest dostępny.

Wiele osób zwracało też uwagę na obszar patio na parterze w megabudynku, w którym mieszka V. Gdy wychodzimy z apartamentu i dochodzimy do barierki, widać wyraźnie, że na dole są liczne stragany i ludzie, toczy się tam jakieś życie. Próbowałem poskakać po balkonach, żeby tam zejść, ale każda próba kończyła się śmiercią.

I nic dziwnego, bo jak się okazuje, dotknięcie podłogi na tym obszarze po prostu od razu triggeruje śmierć bohatera. Dotrzeć tam można wyłącznie wraz z modem umożliwiającym "latanie" w "Cyberpunku 2077". Jak widać na nagraniu, są tam przedmioty do zebrania i cała lokacja generalnie wygląda, jak gotowa na przyjęcie V.

Ostatnie nagranie pochodzi od youtubera "MZK", który aktualnie nagrywa całą serię podobnych materiałów z "Cyberpunka 2077" i odkrywa miejsca wyglądające jak szykowane do gry, ale finalnie odrzucone.

Inny twórca wideo postanowił wrócić Konpeki Plaza i je porządnie zwiedzić. Odkrył tam ciekawy, w pełni zaprojektowany poziom z szybem ewakuacyjnym, który mógłby posłużyć za alternatywną, "cichą" metodę ucieczki z hotelu.

Co na to CD Projekt Red? "Świeżego" komentarza w temacie nie ma, ale redakcja Gamestar.de przypomniała, co wcześniej developerzy mówili o tego typu lokacjach.

Wbrew plotkom nieużyte obszary nie zostały wycięte pod szykowane DLC do "Cyberpunka 2077". Skąd więc się wzięły? Część pochodzi z obszarów, które były szykowane dla graczy, ale w trakcie produkcji developerzy zmienili zamiary i je "porzucili". Z kolei niektórych z rozpalających wyobraźnię elementów to części gotowych zestawów, z których nie wycięto pewnych elementów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)