PolyTV: David Cage o Heavy Rain

PolyTV: David Cage o Heavy Rain19.08.2009 02:13
PolyTV: David Cage o Heavy Rain
marcindmjqtx

Kto inny mógł zapowiedzieć podczas konferencji Heavy Rain, jak nie sam David Cage? Tym razem motywem przewodnim jego mowy było pytanie: Ile jesteś w stanie poświęcić dla drugiej osoby w imię miłości? Mocne hasło, ale wygląda na to, że Cage'owi naprawdę uda się wywołać u gracza emocje, niespotykane dotąd w grach wideo. Dziś poznaliśmy dwie nowe postacie (zamiast jednej - druga miała się pojawić na nadchodzących targach TGS). Po prezentacji mieliśmy okazję sami porozmawiać z Cage'em.

Wywiad na razie wrzucamy po angielsku - polskie napisy są w przygotowaniu. Pokrótce poznaliśmy Scotta Shelby'ego, prywatnego detektywa, który bada sprawę Origami Killera. Druga osoba to młody architekt, Ethan Mars. Pech chciał, że jego mały synek zgubił się w tłumie i nigdy się już nie odnalazł, co oparte jest na rzeczywistym wydarzeniu, które na szczęście w przypadku syna Cage'a skończyło się szcześliwie. W wyniku tych wydarzeń Ethan stracił żonę i zdystansował się od drugiego dziecka - Seana. Któregoś dnia Sean zostaje porwany przez Origami Killera. Zdesperowany Ethan, w poczuciu winy, pełen miłości, ma szansę na odkupienie.

To co opisał Cage, przeżyjemy sami w grze. Wszystko zresztą możecie zobaczyć sami na najnowszym trailerze, który to właśnie został zaprezentowany podczas konferencji.

327119999464728855
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)