PolyStream #05. Gramy w Cyberpunka 2077

PolyStream #05. Gramy w Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © WP
Barnaba Siegel
09.12.2020 14:09

Tak, nadeszła ta chwila! Ostatnie emabargo spadło. Była recenzja, teraz czas na granie. I bardzo się cieszę, że konkretną porcję rozgrywki zobaczycie właśnie u nas.

Trailery i fragmenty rozgrywki od CD Projektu były piękne. A jak naprawdę wygląda i działa "Cyberpunk 2077"? Trochę osób skorzystało z przedpremierowych przecieków (ponoć dostępne były kilkugodzinne nagrania), ale na pewno więcej czekało na to, żeby zobaczyć "na legalu". I w niezłej jakości. Zatem... zapraszamy:

"Cyberpunk 2077", pomimo błędów, został uznany przez Pawła Hekmana za grę 5/5. Nie dziwię się, bo pisząc niezależnie od niego, przyznałem grze taką samą notę. Jak to bywa, świat różnie ocenił grę. Pojawiło się sporo "dziewiątek", pojawiły się też i znacznie niższe oceny.

Jak świat długi i szeroki, punktowano bugi, glitche i inne problemy. Nie wszystkim przypadł też do gustu nadmiar zadań, nasza rola jako gracza w Night City czy reprezentacja w grze mniejszości narodowych oraz społeczności trans. Czekamy teraz na to, jak "Cyberpunka 2077" będą odbierali gracze.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)