Polski Thief Simulator radzi sobie świetnie. 2 mln sprzedanych kopii

Polski Thief Simulator radzi sobie świetnie. 2 mln sprzedanych kopii

Thief Simulator
Thief Simulator
Źródło zdjęć: © Steam
28.09.2021 09:04

Thief Simulator to gra polskiego studia Noble Muffins, wydana przez PlayWay, czyli firmę, która dobrze zna się na symulatorach. Gra, w której wcielamy się w złodzieja, sprzedała się już w 2 milionach egzemplarzy.

Thief Simulator sprzedał się już w dwóch milionach kopii w wersji na PC i Nintendo Switch. Przygotowane przez Console Labs porty na konsole Xbox i PlayStation przełożyły się na dodatkowe 120 tysięcy graczy, którzy chcieli sprawdzić swoje siły w trudnej profesji zawodowego złodzieja. Choć od premiery pecetowej gry minęły już niemal 3 lata, ta wciąż jest wspierana.

Wersje konsolowe symulatora złodzieja wychodziły znacznie później, bo w 2019 i 2020 roku. Najnowsza aktualizacja dotyczyć będzie wszystkich platform. Jak mówią twórcy - zmian będzie niemało. Łatka przyniesie poprawę grafiki, drobne usprawnienia, ale także nową mapę i misje.

Ponadto Console Labs aktualnie pracuje nad płatnym dodatkiem do gry, który ma trafić na rynek do końca 2021 roku.

- Będzie to pierwsze z trzech planowanych płatnych DLC do Thief Simulator, które podobnie jak patch zostanie wydane na wszystkie platformy. W ramach rozszerzenia dostępne będą nowe, bardziej rozbudowane misje, rabunki, a także zestawy przedmiotów. Te rozszerzenia niezwykle uatrakcyjnią rozgrywkę i jestem przekonany, że spotkają się z dużym zainteresowaniem graczy - mówił prezes Console Labs, Marcin Wesołowski.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)