Polski Thief Simulator radzi sobie świetnie. 2 mln sprzedanych kopii

Strona głównaPolski Thief Simulator radzi sobie świetnie. 2 mln sprzedanych kopii
28.09.2021 09:04
Thief Simulator
Thief Simulator
Źródło zdjęć: © Steam

Thief Simulator to gra polskiego studia Noble Muffins, wydana przez PlayWay, czyli firmę, która dobrze zna się na symulatorach. Gra, w której wcielamy się w złodzieja, sprzedała się już w 2 milionach egzemplarzy.

Thief Simulator sprzedał się już w dwóch milionach kopii w wersji na PC i Nintendo Switch. Przygotowane przez Console Labs porty na konsole Xbox i PlayStation przełożyły się na dodatkowe 120 tysięcy graczy, którzy chcieli sprawdzić swoje siły w trudnej profesji zawodowego złodzieja. Choć od premiery pecetowej gry minęły już niemal 3 lata, ta wciąż jest wspierana.

Wersje konsolowe symulatora złodzieja wychodziły znacznie później, bo w 2019 i 2020 roku. Najnowsza aktualizacja dotyczyć będzie wszystkich platform. Jak mówią twórcy - zmian będzie niemało. Łatka przyniesie poprawę grafiki, drobne usprawnienia, ale także nową mapę i misje.

Gas Station Simulator to ogromny sukces. 200 tys. sprzedanych kopii
Gas Station Simulator to ogromny sukces. 200 tys. sprzedanych kopii

Ponadto Console Labs aktualnie pracuje nad płatnym dodatkiem do gry, który ma trafić na rynek do końca 2021 roku.

- Będzie to pierwsze z trzech planowanych płatnych DLC do Thief Simulator, które podobnie jak patch zostanie wydane na wszystkie platformy. W ramach rozszerzenia dostępne będą nowe, bardziej rozbudowane misje, rabunki, a także zestawy przedmiotów. Te rozszerzenia niezwykle uatrakcyjnią rozgrywkę i jestem przekonany, że spotkają się z dużym zainteresowaniem graczy - mówił prezes Console Labs, Marcin Wesołowski.

Nowość w Farming Simulator 22. Fani długo na to czekali
Nowość w Farming Simulator 22. Fani długo na to czekali
Udostępnij:
Komentarze (11)